Senator - pogaduchy towarzyskie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pasen a Ciebie coś rozłożyło że sprzedajesz senatorka? do tego widze wybebeszyłeś go z kilku gratów ;p, alledrogo zapełnia się senatorami, od A1 do B ;/ Ostatnio prawie kupiłem A2 ale... skończyło się na reksie E1 79' berlina czekający na swapa ;p
  
 
cześć wam może mi troszkę pomożecie w szukaniu dobrej okazji na Opla Senatora? bo chciał bym do kilku miesiecy kupić takowego ale bazuje głównie na allegro jest kilka ofert ale może znacie coś godnego uwagi

szukam samochodu na kilka dobrych lat mysle z automatem i klimą 3,0 potrzebny zeby jezdzić po mieście i w trasy ważne zeby miał gaz

jak coś wiecie dajcie cynk link z fotkami opisem jakimś z chęcią zobacze albo tutaj na PRV albo na Didi1102@go2.pl

pozdrawiam
  
 
jak by się jakiś senio trafił to też zainteresowany jestem
  
 
Ja od pół roku szukam Monzy lub Senia A z klimą i nic...
Oferta z komisów w NL
szukajcie,aż znajdziecie.... Powodzenia
  
 
Witam, Panowie znalezć dobrego senia jest problem, a jak jest to odpowiednie pieniądze kosztuje, poszukajcie jeszcze tu http://www.autoscout24.de/List.aspx?vis=1&make=54&model=1927&cy=D&page=1&maxresults=500&results=20&ustate=N&ustate=U&um=True&sort=price&zipc=D .

Pozdrawiam Szajba
  
 
dzięki ci najdroższy mieści sie w moim budrzecie tz samo kupno heh nic wiecej nie licze ale wolał bym w pl kupić nie szlajać sie po świecie za nim choć są fajne okazy czekamy dalej
  
 
tak sobie oglądam i jest coś co mnie bawi

opis aukcji "orginał"


z allegro

kierownica nie wygląda orginalnie
  
 
Mam do sprzedania reperaturki tylnych blotnikow do senatora B, reperaturki wykonane z laminatu
Jak ktos by byl chetny to wiecej info na priv
darmowy hosting obrazków">
darmowy hosting obrazków">
  
 
-kudlaty-
Boszeeee a skąd ty wytrzasnąłeś takie cuda ??? Sam tworzysz??? Dawniej moje poszukiwania zawsze kończyły się klęską...
  
 
No ,no Kudlaty taki rarytas pierwszy raz na oczy widzę , mogłeś troszkę wcześniej to na pewno bym skorzystał

Pozdrawiam Szajba
  
 
a powiedz mim co ty z ta reperaturka laminatowa zrobisz??
wlaminujesz do auta??
Rdza wyjdzie szybciej na laczaniu niz po blacharskim lataniu
  
 
Wkleje na klej i szpachle
  
 
Jak by ktos cos potrzebowal, to mam na czesci senatora B '92r 3.0 24v CD. czarny. czarne skory, wnetrze, automat x2 i takie tam
priv
  
 
co Wy na to.... Brać ???
Monza V8
  
 
Fajne autko, tylko ten garb na masce to w tej wersji czy samoróbka ?? bo mi przypomina rower wodny ;p
  
 
Witam
Ten garb wszystko psuje, to samoróbka ,silnik chyba z opla diplomata ale tam były 5.7 z automatem.
Senia sprzedałęm z powodów ekonomicznych na pojazd do pracy na co dzień po mieście i w korkach to naciąga finanse strasznie.
Oczywiście pozostałem wierny oplowi , właśnie kończę Corsę 1.4 , blacharka z lakierem kosztowała 2200,- (obie reparatury, oba progi, wyspawany przód, wymienione doły drzwi, poszycie pasa przedniego, wszystko zabezpieczone wewnątrz i na zewnątrz).Za tyle kasy to bym zrobił połowę tego co mam do zrobienia w monzie.
Oczywiście czeka monza ale to za jakiś czas, mam do niej szyber ,klimkę, podnoszenie tyłu jak się uda, no będzie jedyna w swoim rodzaju.
pozdro
  
 
6 no i kupiłemsobie opelka ale jakwiadomo senator to troche latek ju ma i nie wszystko mi diała z elektrycznej storny ma ktoś z was moze schemaciki ??
  
 
Wszystko , a nawet więcej znajdziesz na tej stronie : Ta strona to podstawa
  
 
Witam, Didi gratuluje zakupu pochwal się jaki silnik .

Pozdrawiam Szajba
  
 
3l 130kw
fotki

[ wiadomość edytowana przez: Didi1102 dnia 2008-12-23 05:50:29 ]