Targi w krakowie 17-18 maj 2008

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
ktoś sie wybiera?? targi w krakowie

ja bede
  
 
Co roku byłem, w tym roku nie dam rady....
Praethorians ze swoją ekipą śląską będą, ale to tylko starsi klubowicze będą wiedzieć o kogo chodzi
  
 
Cytat:
2008-04-16 16:56:18, Wojo pisze:
Praethorians ze swoją ekipą śląską będą, ale to tylko starsi klubowicze będą wiedzieć o kogo chodzi



KLIK
nie bądź Wojtus taki tajemniczy
Ciekawe czy Open będzie robił łubu dubu tak jak rok temu
  
 
ja bede wraz z klubem TTT.w czworke mamy miejsce na hali
  
 
ja sie postaram byc, ale ze mna to nigdy nie wiadomo jak robota... moze jakieś miejscówki klubowe?
  
 
ja sie powjawie z paczka ale tylko ja bede miał eske
  
 
ja mam wykupioną miejscówkę na zewnątrz, bo w środku już brakło miejsc
do katalogu sie nie załapałem ale przyjadę, w tamtym roku buło na odwrót
mam nadzieje ze pogoda dopiszę.
  
 
pompa z checia poogladam twoje autko
  
 
witam
czyli kto bedzie na targach?
ja bede w nd i mam wykupione miejsce na zewnatrz hali.
swoją drogą miejsce kosztuje 40 zl i mozna wjechac w dwie osoby a wstep 20 zl za osobe wiec chyba lepiej wjeżdzać
  
 
ja będę na pewno.
też mam miejsce na zewnątrz, mam nadzieje że pogoda dopisze
  
 
ja tez będe bankowo
  
 
bede z moim klubem TTT na hali.czasu bedzie sporo to chetnie zapoznam sie na zywo podejde na polko moze sie zgadamy jakos ekipa z FEFK
  
 
Prawdopodobnie sie pojawię, ale tylko jako kibic
  
 
A ja będę w sobotę
  
 
a wjazdówki mozna kupic na miejscu czy trzeba wczesniej??
  
 
Cytat:
targi w krakowie



fryś użyj klikaczu i poszukaj
  
 
kto szuka znajdzie POMPE na zdjeciach z pierwszego dnia;pp
  
 
Byliśmy dziś z Fryszardami, spotkaliśmy Pompę, Dnaio21, Bolida20, Seba_Dominike, Preathoriansa (starsi klubowicze powinni pamiętać) i widzieliśmy auto EltonaRST, ale jego nie mieliśmy okazji spotkać.

Ogólnie poziom imprezy marny, bilety cholernie drogie, a fajnych aut jak na lekarstwo, zdjęcia będą za kilka dni.

Pompa, sorry za zniknięcie bez pożegnania, wyjechaliśmy "tylko a obiad" i jakoś tak sie złożyło, że już nie wróciliśmy.
  
 
Jako ze bylem dwa dni to mialem czas poznac sie i porozmawiac z Pompa.Wrazenia ogolne niezle choc bylo kilka aut strasznie umeczonych i zalatujacych stylingiem z poczatkow tuningu w Polsce.Pozdrawiam
  
 
Żałujemy że nas nie było - nie na imprezie, bo z tego co mówicie kiepskawo, ale na mini spocie toż z Frysiem się już ponad rok chyba nie widzieliśmy
Ale za to wczoraj w TVN podziwialiśmy głos Seby_Dominika