No teraz to już przesada co to jest forum radio maryja?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chodzi mi o zbanowanie PUNIA za super straszne , wulgarne słowo:
Cytat:
ZAJEBISTA



tutaj zaday blokowania

Ludziska bez przesady, przypomniało mi się jak pare lat temu KAYAH na koncercie powiedziała do ludzi ,że są zajebiści , oczywiście mohery i inni LPRowcy zrobili z tego zadymę. Podobnie dzieje się u nas na forum , z miesiąca na miesiąc jest dokręcana jest "śruba" nie wolno tego , nie wolno tego. Normalnie radio maryja mi to zaczyna przypominać i ojca dyrektora. Nieograniczajcie ludziom swobody wypowiedzi, rozumiem że za większe wulgaryzmy typu : kur.., h.., pier.. itp można banować, ale za takie przerywniki typu kurde, zajebiście itp to chyba coś nie tak ...


p.s. możecie dać mi bana jak chcecie , ja tylko napisałem po części to co myslę

p.s. 2. PUNIU trzymaj się jestem z Tobą
  
 
ja żebym mógł to dał bym Ci tego bana tak się zawsze o niego prosisz, jak Ci sie tu nie podoba to nie zaglądaj
  
 
Popieram "mss" (mogę również mieć bana ) )P
  
 
ehhh.... az strach sie wypowiadac:] rzeczywiscie to juz lekka przesada... niestety przedszkolaki juz gorzej gadaja... a takie cos... musze sie zgodzic w pelni z mss
  
 
kolego mss - notabene kandydacie na moderatora - widać że nie znasz zasad i regulaminu

dla przypomnienia

Cytat:

4. zadanie pytania na forum w stylu „Dlaczego mój wątek został zamknięty, ponieważ mam odmienne zdanie?” – skreślenie na 7 dni kalendarzowych

niepotrzebna dyskusja z moderatorem nad słusznością jego decyzji (decyzji podjętej zgodnie z obowiązującym regulaminem)- skreślenie na kolejnych 7 dni kalendarzowych




jak widzisz moderator podjął decyzję i tyle
z tego co wiem były ostrzeżenia - teraz bardziej drastyczne środki

jeśli tak się stało urlop musi się odbyć i nie ma nad czym dyskutować - rozejdźmy się w spokoju

temat uważam za zamknięty