Gaz do samochodu. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie!!!

Właśnie kom Autotronika ten AL-700 jest taki, że możecie akumulator odłączyć nawet na całą noc i nie straci ustawień.
Tylko trzeba pamiętać, żeby akumulator odłączać po minimum jednej minucie od wyłączenia silnika. A poco aby zapamiętał ustawienia.

Inne kompy są do dupy jaśli chodzi otą sytuację.

Wogóle jest w tej chwili najbardziej rozbudowanym kompem, który ma najwiękrze możliwości ustawiania różnych opcji.
  
 
Cytat:
2003-07-22 19:36:16, benezis pisze:
Inne kompy są do dupy jaśli chodzi otą sytuację.



Powoli, powoli...
Leonardo z Elpigazu też trzyma parametry po wyłączeniu zasilania i też jest całkiem nieźle programowalny
Pozdro.
Ps. Póki co, na Elpigaz od roku nie narzekam
  
 
Cenowo Leonardo tez jest zachecajacy,mysle wlasnie nad zakupem nowego kompa do gazu.
  
 
Nie wiem na czym bardziej Ci zalezy, czy na trwalosci silnika, czy na ekonomicznej jezdzie??? Zaden silnik nie lubi gazu, traktuje go jako "cialo obce", ale silniki Toyoty nie toleruja go zbyt dobrze. Wiec sie powaznie zastanow.

Pozdrawiam
  
 
Ja myśle że samochód z LPG to dobry pomysł a wbrew pozorom remont silnika co 200000tyś nie jest drogi!!!
  
 
Tomkules....a skąd takie jednoznaczne stwierdzenia! Rozumiem, że jesteś w posiadaniu naukowych badań i expertyz w tym zakresie a nie jest to tylko twoja intuicja! Jeśli ktoś się będzie obchodził z czymś niewłaściwie to i stalową kule popsuje....O wszystko trzeba dbać....

A ja z kolei słyszałem, że silniki Toyoty właśnie bardzo dobrze "godzą" się z gazem! W zależności gdzie trafiłeś...jeśli do gościa który na codzień zakłada to Poldkach....to może..