Żory 11.05

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na reszcie udało mi się dodzwonić pod numer spisany z tablicy na torze i... okazało się, że to nie ten numer, ale pani podała mi tel do szefa.

Po rozmowie z nim podaję do wiadomości że:

-koszt wykupienia licencji to 2 zł,
-6 minut jazdy na torze kosztuje 15 zł, przy sporej ilości osób możemy liczyć na rabat, ale znikomy, bo mamy liczone po cenie przed podwyżką (przynajmniej tak go zrozumiałem)
- chwilowo nie działa im komputerowy pomiar czasu, więc jeździ się po 4 osoby, 2 najlepsze przechodzą dalej, z innej grupy to samo, etc etc etc. (co mi osobiście bardzo, ale to bardzo nie odpowiada)
-termin, jeśli ma to być weekend to najlepiej godziny wcześniejsze, ok 11-12.

Chyba tyle. Spota proponuję zrobić w niedzielę, 11 maja o godzinie 11 w Żorach pod Auchanem (przy Wiślance), a potem przejechać do Warszowic na tor.

Pasuje?
Nie widzę sprzeciwów, więc termin i datę mamy ustaloną




[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-05-07 17:37:53 ]
  
 
Jak nie będę miał szkoły to też chętnie wpadnę
  
 
dzień wcześniej na kawalerski się udaję, tak więc w niedzielę o 11.00 mogę Was co najwyżej wspierać duchem


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2008-04-22 16:20:17 ]
  
 
Zagadaj do Bendixa i jedźcie razem
  
 
JEżeli nic innego mi nie wypadnie to i ja sie tam pojawie
  
 
JAk coś to kanapki wezme
  
 
jak nie wypadnie jakis rajd to moze sie zjawie
  
 
Chociaż generalnie kaczka, bo wtedy w Krakowie jest zlot tuningowy, więc może by to przełożyć na 11.05?
  
 
przelozyc by mozna i nawet po wyplacie bedzie

ja siem piszem
  
 
To 11 czy 12? Jak 12, czyli poniedziałek, to ja się piszę, o ile nie będę miał II zmiany 11 w sumie też może być
  
 
11, przepraszam za pomyłkę
  
 
Nikt więcej?
  
 
jeśli bede miał wolne to napewno podjade narazie nie zapowiada sie bym w ten dzień robił
  
 
jak zrobie esiaka to tez sie pojawie chocby na chwilke
  
 
cos lichutko z chetnymi

moze boja sie kompromitacji
ja smigalem gokartem tylko 1 w zyciu
i pewnie zalicze wszystkie trawniki ale wazna jest zabawa
  
 
A może po gokartach ktoś reflektuje na żużel? W tym dniu (11.05) o godz. 17.00 będziemy jeździć z Poznaniem i zapowiada się ciekawy mecz, więc może można by połączyć te dwie rzeczy - najpierw gokarciki a potem na meczyk Tylko wtedy trzeba by później się ustawić - 13.00?
Czekam na opinie lub ewentualne pytania

A na razie pozwolę sobie rozpocząć listę chętnych na gokarty:
1. Wuipe


pozdROWienia




[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2008-05-05 23:12:34 ]
  
 
halo, aktualne to wogóle
  
 
no chyba tak
  
 
Nie wiem czy jest sens na goki jechać, czy może tylko zrobić normalnego spota... trochę nas za mało na goki.
  
 
tez tak mysle zeby tylko sie spotakc.Bo tak jak pisałem wczesniej bede mial tylko chwile wiec ja bym odpadal.jeszcze ktos by na chwile wpadl i lipton...