Żory 11.05 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a o ktorej bedziecie na walach?
  
 
ja & Gozi mozemy dotrzec z delikatnym poslizgiem. ewentualnie bedziemy dzwonic do Snale
  
 
Ja postaram się być punkt 15 (jak co to gdzie sie ustawiamy? )
  
 
opcja była na parkingu Auchan, gdzieś na skraju proponuję żeby miejsce było
  
 
danio21 Co do wałow to bądź na CB Jak co to sie powiadomi, że członkowie FEFK się zbliżają
  
 
jak poskladam auto to i jam siem pojawiem
  
 
Cytat:
2008-05-11 11:13:33, kolo21dg pisze:
ja & Gozi mozemy dotrzec z delikatnym poslizgiem. ewentualnie bedziemy dzwonic do Snale



Gozi już do mnie dzwonił

A spotkamy się tak jak pisał Wuipe, gdzieś z boku żeby nie trzeba się było szukać
  
 
Coś się tu chmurzy!! Chyba popada (bo auto umyłem) Oby tylko przelotnie!
  
 
pogoda bedzie wysmienita
  
 
Oby Oby!!
  
 
Jesteśmy na miejscu parking pusty pod Auchanem czekamy na resztę
  
 
I po spocie Troszku mało nas było ...nawet bardzo mało! I pogoda dopisaaaaaaała - idealna Ulewa ...mówi się trudno

P.S. Snale nawet ścigać się nie chciał


[ wiadomość edytowana przez: YGH dnia 2008-05-11 19:03:32 ]
  
 
No ja też jestem.

Ygh, ty masz 136 kucy, ja 90. Co by to miało dać? udowodniłbyś sobie jaki fajny jesteś że objedziesz auto połowę słabsze?
  
 
Po pierwsze mam 115 koni (bo 8v) po drugie 1500kg, a po trzecie mam lekko przegrzany motor więc szanse byłyby wyrównane
  
 
eeeeee to trzeba było tak od razu
  
 
Mówiłem przeca! Ale może nie słyszałeś bo o tym mówiłem z Wuipe pod MC'kiem w Żorach. Więc teraz jak bedzie jakiś spocik to mamy ustawke (za ten czas se silnik zmienie i nic nie powiem )
  
 
No ja juz tez w domu dzieki wszystkim. tnx Snale i Kolo19dg za przyarniecie pozdro.
  
 
Ja już też po meczu strasznie
Sędzia wykluczył naszego zawodnika (bezpodstawnie) z ostatniego biegu i przegraliśmy 44:46 Ale meczyk był dobry, trzeba przyznać.