Więcbork-14-15 Czerwca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czas chyba zabrać głos, idzie za tym moja sugestia 7-8 czerwca, czy pasuje wszystkim ten termin zeby urządzić dwudniowego spota?

miejsce wydaje mi się ze warto bylo by pobawić się w miejscu ostatniego spota, koronowo a dokładnie miejscówka nad jeziorem co wy na to?

czekam na opinie i pomysły


[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-05-12 14:51:31 ]
  
 
no ja chętny jestem jak najbardziej,ale czy na 2 dni to jeszcze nie wiem,a miejscówka nad zalewem jest po prostu super,weź tylko pod uwage czy nie trzeba by było robić spoty za każdym razem w innym miejccu aby nikt z grupy k-p nie był poszkodowany,każdy napewno by chciał aby spot odbył się na jego "terenie"
  
 
Poperam mariusza. Następny spot powinien odbyć się albo na Zamku Dybowskim lub okolicach, albo w pobliżu Ina. Niech wypowiedzą sie przedstawiciele danych okręgów o mozliwości zrobienia spota kilkudniowego.
  
 
jak by spocik miał być na Zamku Dybowskim to może być cieżko z moim przejazdem,ale zobaczymy


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-04-30 12:25:43 ]
  
 
Fakt faktem teraz troszkę mocniej brzuchem po glebie ciągniesz i mogą być klopoty
  
 
Według mnie chyba nikt by się nie obraził gdyby kolejny spot odbył się w koronowie. Sami powiedzcie ze miejscówka jest zaj... i atmosfera tez była super
  
 
Wprawdzie nie powinienem sie wcinać bo i tak pewnie nie przyjadę ale któryś spot powinien sie odbyć w miejscach skąd przyjeżdżają spotowicze .
I tak wypadało by zajechać kiedyś do Więcborka... Stychu dwa razy był na spocie w Bydgoszczy .
Zamek Dybowski - to wiadomo ... tradycyjny spot w Toroniu
Do Papszczółki to raczej za daleko chyba że bedzie kiedys w Żninie akurat a miejsce w Cegielni bedzie wolne

Zakątek pod Koronowem niewątpliwie uroczy jest i jasne że zrobicie spota tam gdzie wam bedzie najlepiej pasowało.
Tak czy owak bede tu zagladał co by troche spamu natrzaskać


Powodzenia
  
 
trzeba będzie rozpatrzyć wszystkie propozycje,ale narazie słabe zainteresowanie jest
  
 
Cytat:
2008-04-30 22:17:35, arti31 pisze:
Do Papszczółki to raczej za daleko chyba że bedzie kiedys w Żninie akurat a miejsce w Cegielni bedzie wolne



Arti, jakie daleko?

O Cegielni pamiętam, posprawdzam terminy na lipiec i sierpień. Jak tylko będę coś więcej wiedzieć napiszę na forum
Wszak i mnie wakacje się należą
  
 
Cytat:
2008-05-01 16:41:03, papszczolka pisze:
Arti, jakie daleko? .....



Myslałem o Wrocławiu

Ja wakacji w tym roku nie mam, ale nie żałuję
  
 
Cytat:
2008-05-01 18:54:46, arti31 pisze:
Myslałem o Wrocławiu Ja wakacji w tym roku nie mam, ale nie żałuję



Ja też myślałam o WRC
  
 
Kufa jasna, normalnie dzisiaj byłem u Stycha w więcborku i niewiem jak Ty Stychu to zrobisz ale zostałeś nominowany na gospodarza spota, jeziorka piękne!!!!!!! normalnie zacznij szukać miejsca na spot bo my tam jedziemy, juz ja o to zadbam
  
 
na moje to Więcborg może być.
  
 
ja przyjade byle gdzie na spota ale zrobcie cos abym nie mial tego zasnanego ginpsu przez 7tyg....:///

Więcbork jest ladnym miasteczkiem wiec i ja jestem za aby tam spotowac
  
 
kurde troszkę mnie nie było i proszę jek sie towarzystwo rozbrykało
miło mi baaaardzo
a więc przygotowania zacząć czas
  
 
Cytat:
2008-05-02 23:21:09, styhu pisze:
kurde troszkę mnie nie było i proszę jek sie towarzystwo rozbrykało miło mi baaaardzo a więc przygotowania zacząć czas


Stychu czy to znaczy ze Ty dopiero zaczynasz przygotowania czy już zaczęłeś?

A teraz tak na poważnie to jest u Ciebie kilka ośrodków wczasowych i może gdy znajdziesz chwilę to rozeznasz się w cenach?

Proponuję także zmienić sugerowany termin 7-8 na 14-15 Czerwca. Będzie to po wyplatach .

Pozdrawiam
  
 
ośrodków troche jest to fakt , ale sezon wakacyjny tuż tuż i miejsc pewnie brak.dowiem się co i jak to dam znać, co do terminu to musimy go ustaliś żebym wiedział na kiedy i ile pokoi załatwić.
z namiotami nie ma problemu bo jest nad jeziorem pole namiotowe,
po weekendzie pojadę się rozeznać.aha no i grila trza wyrzeźbić, ale dam radę.
  
 
Cytat:
2008-05-02 21:47:07, siekier82 pisze:
na moje to Więcborg może być.



jestem za
  
 
Cytat:
2008-05-02 21:47:07, siekier82 pisze:
na moje to Więcborg może być.



mi również odpowiada to miejsce,podobno są tam ładne widoki
  
 
Jaki więc obieramy termin spota? przed czy po wypłatach?