Więcbork-14-15 Czerwca - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wyjscia nie mam,wezme wtedy grilla,tylko musze go wyczyscic.dolaczysz do nas tak jak trance pisal w Nakle?

no i wyjazd przesuwam na 16,jak mam wziasc grilla to musze wyczyscic go i porzadek w bagazniku zrobic a do 14:30 bede w pracy
  
 
Cytat:
2008-06-14 10:00:28, JarcioFordzik pisze:
wyjscia nie mam,wezme wtedy grilla,tylko musze go wyczyscic.dolaczysz do nas tak jak trance pisal w Nakle? no i wyjazd przesuwam na 16,jak mam wziasc grilla to musze wyczyscic go i porzadek w bagazniku zrobic a do 14:30 bede w pracy



ja będę w Więcborku, bo tam mam najbliżej
  
 
chłopaki mam złą wiadomość,nie będe mógł przyjechać na spota czego bardzo żałuje bo chciałem się spotkać i pogadać,niestety wyskoczył mi bardzo pilny wyjazd rodzinny i nie moge tego wyjazdu niestety przełożyc,mam nadzieje że będziecie się dobrze bawić i zrobicie dużo fotek
życze szerokiej drogi i miłego spotowania
pzdr.
  
 
HAHAHAHA,bo jeb........ ze smiechu. ten spot ma wogole sens?zwalniac sie z pracy i jechac 140km/h zeby we 3 samochody sie spotkac? mi sie odechcialo...co za ludzie


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-06-14 11:23:07 ]
  
 
Cytat:
2008-06-14 11:19:07, JarcioFordzik pisze:
HAHAHAHA,bo jeb........ ze smiechu. ten spot ma wogole sens?zwalniac sie z pracy i jechac 140km/h zeby we 3 samochody sie spotkac? mi sie odechcialo...co za ludzie [ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-06-14 11:23:07 ]



nie raz byłem na 3 osobowym spocie i było spoko,życie wybiera i nic nie poradzisz,niestety nie moge ,a zresztą co ci będe tłumaczył,jak ci coś nie pasuje to już twój problem
  
 
wiesz 3 osobowy spot na auchan albo w toruniu a 140km trasy to roznica,paliwa za darmo nie daja....sory ale ja nie moge sie jednak wyrwac z pracy i ez nie moge jechac
Cytat:
2008-06-14 11:32:33, marimar pisze:
nie raz byłem na 3 osobowym spocie i było spoko,życie wybiera i nic nie poradzisz,niestety nie moge ,a zresztą co ci będe tłumaczył,jak ci coś nie pasuje to już twój problem

  
 
No to pozamiatane.
  
 
wiesz co jest najgorsze? ze ty od poczatku wiedziales jak to sie skonczy a ja z Karolem,Styhem i Bocianem sie ludzilismy ze sa tu dorosli ludzie BOCIANSAN:podeslij jakis nr kontaktowy do ciebie
Cytat:
2008-06-14 11:53:46, RavenMOH pisze:
No to pozamiatane.




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-06-14 12:06:04 ]
  
 
Cytat:
2008-06-14 11:59:28, JarcioFordzik pisze:
wiesz co jest najgorsze? ze ty od poczatku wiedziales jak to sie skonczy a ja z Karolem,Styhem i Bocianem sie ludzilismy ze sa tu dorosli ludzie


Podejrzewalem, ze tak bedzie ale mysle ze marimar jest ostatnia osoba, ktora zrobilaby takie cos specjalnie. Marimar to stara gwardia i z wlasnej woli napewno nie opuscilby spota skoro sie na niego umawial. Niestety takie zycie.
  
 
Cytat:
2008-06-14 11:59:28, JarcioFordzik pisze:
wiesz co jest najgorsze? ze ty od poczatku wiedziales jak to sie skonczy a ja z Karolem,Styhem i Bocianem sie ludzilismy ze sa tu dorosli ludzie BOCIANSAN:podeslij jakis nr kontaktowy do ciebie [ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-06-14 12:06:04 ]



a na jakiej niby podstawie stwierdziłeś że ja od początku niby wiedziałem że nie przyjade?a ty niby jesteś dorosły?jak nie potrafisz zrozumieć że nie moge przyjechać,tak jak napisał RavenMOH napewno nie zrobiłem tego specialnie,od początku wpisałem się na liste i miałem przyjechać,ale niestety nie moge(pisze to poraz kolejny)to niby ja mam cię przepraszać teraz czy jak że mi coś innego wyskoczyło za to że nie moge?nawet z trancem gadałem osobiście i się umawiałem !!!!!!na moje sam się zastanów czy ty jesteś dorosły,a potem obrażaj innych

RavenMOH dzięki za poparcie
  
 
Mariusz spoko,CZYTAJ DOKLADNIE: pisalem ten tekst do Ravena ze ON wiedzial jak to sie skonczy wszystko a nie do Ciebie...i z mojej strony nie ma zlosci czy wyrzutow co do twojej osoby tylko zalamka mnie wziela ze z tylu co zaczynalo ten watek zostaly 4 osoby (3 samochody)...
Cytat:
2008-06-14 12:43:15, marimar pisze:
a na jakiej niby podstawie stwierdziłeś że ja od początku niby wiedziałem że nie przyjade?a ty niby jesteś dorosły?jak nie potrafisz zrozumieć że nie moge przyjechać,tak jak napisał RavenMOH napewno nie zrobiłem tego specialnie,od początku wpisałem się na liste i miałem przyjechać,ale niestety nie moge(pisze to poraz kolejny)to niby ja mam cię przepraszać teraz czy jak że mi coś innego wyskoczyło za to że nie moge?nawet z trancem gadałem osobiście i się umawiałem !!!!!!na moje sam się zastanów czy ty jesteś dorosły,a potem obrażaj innych RavenMOH dzięki za poparcie

  
 
Spot bardzo udany. Pomimo małej frekwencji bardzo mi się podobało. żałuję tylko, że nie zostałem na noc.
Wielkie dzięki dla JarcioFordzik, Trance i Styhu.

Dodatkowe podziękowania dla Styhu za grilla

Panowie oby tak dalej. Do zobaczenia!!!
  
 
dobilem do domu i zamiast spac (jak pewnie Trance i Styhu) musialem do roboty jechac i gnic tu do 20.

Bociansan: ja zalowalem rano ze zostalem na noc kac byl straszny ale imprezka przedniej marki.zdjatka jakos nie dlugo podesle
Super miejscowka!

pozdrowka dla Spotowiczow
  
 
Cytat:
2008-06-14 13:03:50, JarcioFordzik pisze:
Mariusz spoko,CZYTAJ DOKLADNIE: pisalem ten tekst do Ravena ze ON wiedzial jak to sie skonczy wszystko a nie do Ciebie...i z mojej strony nie ma zlosci czy wyrzutow co do twojej osoby tylko zalamka mnie wziela ze z tylu co zaczynalo ten watek zostaly 4 osoby (3 samochody)...



może i pisałeś to do Ravena ale treść tekstu była poniekąd do mnie.ale spoko
najważniejsze że spot się udał,i jak widzisz nawet 3 osobowy może być udany,nie potrzebana złość tylko,jeśli ktoś nie może to nie może
jakieś fotki dajcie
  
 
hehe wielka dziękówa za spot, miejsce przednie i ekipa przednia...cały spot wypadł super nie tylko w naszych oczach ale i w oczach kierownika ośrodka, który zapraszał na następny raz...

tak więc dzięki wielkie ziomki za tak udany wypad!
  
 
no to ja na koniec
dziękuję wszystim przybyłym choć było nas mało to zabawa była jak na 1000 osób .
jako zakonczenie mojej wypowiedzi :
kto nie był niech żałuje
dzięki
jarcio trance bociansan
trance wielkie dzięki za miejscówkę tyle lat tu mieszkam i nawet nie wiedziałem że tam jest tak git.
  
 
Cytat:
2008-06-16 00:16:19, styhu pisze:
kto nie był niech żałuje



napewno co niektórzy żałują że nie byli
  
 
Cytat:
2008-06-16 23:30:44, marimar pisze:
napewno co niektórzy żałują że nie byli




Na pewno
  
 
nie będziemy bałaganić
myślę że można wątek zamknąć