Poznań?!?!?! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
łup łup

gdyby nie wczorajszodzisiejsza akcja to bym napisal ze w wielkopolska wymarla
  
 
a co sie wczoraj działo
  
 
nawet nie wiem jak to sensownie strescic

ale tyle patologii to jeszcze nie widzialem
  
 
Moze czas cos ruszyć,ostatnio rozmawiałem z Małym SMOKIEM i stwierdziliśmy ze myw WLPK to już calkiem sie zorganizowac nie możemy i czas to zmienić ,trzeba zrobic jakiegos spota,PORZĄDNEGO w jakimś ciekawym miejscu ,namówi się Piotra aby wpadl z G-teche,i zlocik może byc ciekawy
  
 
można tylko kto przyjedzie
  
 
ja jestem chętny okolice Poznania jak i cała WLKP jest pękna więc miejsce napewno się znajdzie
 
 
ja jestem chętny okolice Poznania jak i cała WLKP jest pękna więc miejsce napewno się znajdzie
 
 
no i co pomysł upadł jak zawsze
  
 
Czemu ja jestem chetny moze ustalimy jakis termin powoli
  
 
ja troszeczkę posiedze jeszcze przy aucie - pozmienia się to i owo i też jestem za (byle nie 2połowa lipca - w końcu urlop)
 
 
RIP
  
 
Cytat:
2008-06-27 11:04:06, kainek pisze:
RIP



norma grupa WLKP na FEFK nie istnieje
  
 
ISTNIEJE
to kiedy spotas??????????????????? moze jak SEBA złoży RSA? wtedy przy okazji roleksy?
  
 
Cytat:
2008-06-27 11:05:55, zero pisze:
norma grupa WLKP na FEFK nie istnieje



taras widokowy nieczynny
najblizszy czynny taras widokowy znajduje sie we wroclawiu

  
 
Cytat:
2008-06-27 11:45:04, kainek pisze:
taras widokowy nieczynny najblizszy czynny taras widokowy znajduje sie we wroclawiu


e tam gadasz ,czasami tak jest ze ,ale damy rade
  
 
Znam fajną plażę w Kiekrzu pod Poznaniem nad jeziorkiem dojazd asfaltem pod sam brzeg jeziorka ( no może jakieś 15-20m) mało ludzi - tyle, że nocleg w innym miejscu ale na mały spocik z grillem miejsce jest spoko
 
 
Cytat:
2008-06-27 15:32:49, michu07 pisze:
Znam fajną plażę w Kiekrzu pod Poznaniem nad jeziorkiem dojazd asfaltem pod sam brzeg jeziorka ( no może jakieś 15-20m) mało ludzi - tyle, że nocleg w innym miejscu ale na mały spocik z grillem miejsce jest spoko



też znam
  
 
to może mały spocik ???
 
 
KIEDY?
  
 
może jakiś łikend z namiotami itd ?? tylko nie wiem jak z wolnym......