Rada

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałem zapytać czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Składzie Rady LKP?
  
 
Cytat:
Wysłany: 2008-03-01 19:30:36

informujemy iż po głosowaniu obecny skłąd zarządu klubu to:

MWarchałowski
Sherifnt
Rogacek
Zax
Góral

-----------------
pozdrawiamy. Rada LKP


  
 
RADA się obraziła i usunęła dostęp dla nieklubowiczów? jakże mi przykro
  
 
Cytat:
2009-03-12 00:05:21, 3zeR_MDS pisze:
RADA się obraziła i usunęła dostęp dla nieklubowiczów?



widzisz jaka kochana rada, mogła zablokowac dostęp całkowicie.

Cytat:
jakże mi przykro



jest proste wyjście: wspomóż nasz budżet imprezowy, albo po prostu kup flache na zlot, zostaniesz klubowiczem z pełnym dostępem. A narazie zobacz czy nie musisz czegoś przy swoim vfts'e zrobić.
  
 
a ktoś tu wyjechał na mnie, że zachowuje się infantylnie teraz RADA strzeliła focha, bo usłyszała parę cierpkich słów proponuję bardziej odgrodzić się w swoim grajdołku i odganiać obcych łopatką i grabkami
a co do vfts'a to dzisiaj już robiłem i do piątku mam przerwę, także źle się wstrzeliłeś z "uszczypliwym" komentarzem
pozdrawiam serdecznie

P.S. zrób mi przyjemność i wykasuj tego posta albo wogole zablokuj temat :]


[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2009-03-12 00:45:07 ]
  
 
nie chce mi się z toba gadać. Krytykantów było tu od metra, chętnych do roboty kilku. Jak będziesz miał jakieś konkretne propozycje mogące pomóc klubowi w rozwoju, a potem znajdziesz w sobie chęc na ich realizację, to pogadamy. A na razie nie zawracaj mi dupy swoimi ludowymi mądrościami.

btw. na przyjemnośc to trzeba zasłużyć.

eot
  
 
Rada nie strzeliła focha....zwyczajnie nie będziemy dyskutować o reformie klubu z kimś kto w nim NIE jest. Bo taka dyskusja to jak rozmowa z dziewicą na temat ulubionej pozycji.

Ogłosiłeś światu swoją opinie na temat LKP i już. Przeczytaliśmy to i już, więc racz się nie powtarzać bo jeszcze pomyślimy, że wpadłeś w megalomanie.

DEx
  
 
Cytat:
2009-03-12 00:43:08, 3zeR_MDS pisze:
a ktoś tu wyjechał na mnie, że zachowuje się infantylnie teraz RADA strzeliła focha, bo usłyszała parę cierpkich słów proponuję bardziej odgrodzić się w swoim grajdołku i odganiać obcych łopatką i grabkami a co do vfts'a to dzisiaj już robiłem i do piątku mam przerwę, także źle się wstrzeliłeś z "uszczypliwym" komentarzem pozdrawiam serdecznie P.S. zrób mi przyjemność i wykasuj tego posta albo wogole zablokuj temat :] [ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2009-03-12 00:45:07 ]




ech... czemu jak ktos robi problemy, to zwykle pochodzi z Krakowa? Jakies miasto frustratow?

PS. Krakusy piszacy po ludzku, nie obrazac mi sie
  
 
i własnie tu sie mylicie, przestudiujcie sobie wątek reforma, to może zobaczycie, że dopóki Góral nie wtracił swoich 3 groszy prowadziliśmy z paroma osobami normalna dyskusję - argument za argument. niestety wystarczył jeden post i już temat się posypał, więc myślę, że to nie moja wina, a raczej nie znoszącego krytyki Górala Sorry, ale taka prawda. ja napisałem co myślę, część ludzi przyznała mi rację i tyle.

P.S. A skoro to sprawa tylko klubu to na jaką cholerę ten wątek tyle czasu był dostępny dla wszystkich, po czym usłyszeliście parę cierpkich słów i nagle wielkie ukrywanie zastanówcie się proszę chwilę nad tym
  
 
masz chłopcze bardzo dziwną definicję dyskusji i argumentacji.
to twój pierwszy post w w/w temacie:
Cytat:
2009-03-10 06:56:37, 3zeR_MDS pisze:
czyżbyś uraził "WŁADZĘ"? a tak na dobrą sprawę spuszczacie się nad tym klubem jakby bóg wie co to było, a tak naprawdę nic to nie reprezentuje, co najwyżej tak jak w CA jest napisane stowarzyszenie koleżeńskie. płacić składki? za co? wolę kupić sobię pare litrów paliwa za tą kasę



tia... Bardzo merytorycznia wypowiedź.
Potem coś bajałeś o Pawle i o tym że nie znalazłes nic konstruktywnego...
W zasadzie ograniczyłes się do pustego krytykanctwa, nie zaproponowawszy nic co by mogło pomóc przezwyciężyć kryzys. czyli zachowales się jak piesek ujadajacy przy karawanie. A my przyjacielu kolejnego szczekacza nie potrzebujemy. Takich jak ty było tu na kopy. Poujadali, nic nie zrobili i poszli w cholerę. Masz jaja, to pokaż że potrafisz inaczej niż oni. Lecz jesli zamierzasz ograniczyć się tylko do powtarzania nieswoich opini na mój temat oraz do uprawiania pustosłowia, to nie wysilaj się, bierz swoją kaskę na browar i spieprzaj zanim zasmrodzisz atmosferę.

EOT
  
 
a czy Ty coś zaprezentowałeś konstruktywnego? bo od kiedy jestem na tym forum to nie pamiętam ale nie chodzi o obrzucanie się tu nawzajem błotem.
jakbyś nie zauważył do nikogo osobiście nie piłem, raczej wyrażałem ogólny pogląd na sprawę. Ja klubu nie zakładałem, ani do władzy się nie garnąłem, więc czego ode mnie oczekujesz? że rzucę się go ratować? Ja swoje w temacie robie, a Ty się tylko pienisz. Nie potrafisz nawet jak dorosły człowiek przejść obok czegoś takiego... a dużo nie trzeba, żeby Cię z równowagi wyprowadzić jak widzę
a co do jaj, to wybacz, ale nie Tobie to oceniać

P.S. EOT robiłeś już post wyżej, troszkę konsekwencji proponuję

P.S.2 proponuję czytanie postów ze zrozumieniem, bo wydaje mi się, że z tego ogólno-forumowa choroba się zrobiła. Czasem trzeba ogarniać sens całej wypowiedzi nawet w kontekście całowątkowym, aniżeli tylko wybiórczych słów Taka wskazówka na przyszłość
  
 
Cytat:
2009-03-12 10:50:59, 3zeR_MDS pisze:
a czy Ty coś zaprezentowałeś konstruktywnego? bo od kiedy jestem na tym forum to nie pamiętam



albo kpisz, albo nie znasz historii klubu na temat którego działalności pozwalasz sobie wydawac opinie.

Cytat:
jakbyś nie zauważył do nikogo osobiście nie piłem, raczej wyrażałem ogólny pogląd na sprawę.



co jest o tyle dziwne, że w zaden sposób go nie wspierasz. nie widze więc powodów, dla których miałbyś go oceniać.

Cytat:
Ja klubu nie zakładałem, ani do władzy się nie garnąłem, więc czego ode mnie oczekujesz? że rzucę się go ratować?




aaaaaa... ty chciałbyś zająć wygodną ławeczkę obserwatora. Składek nie opłacę, w razie dobrego pomysłu skorzystam, a w razie wtopy obnażę słabosci... "władzy".
tylko zdaje się że ty nawet nie rozumiesz po co rada powstała i jaka jest jej rola.



Cytat:
w temacie robie, a Ty się tylko pienisz.




zdaje ci się. nie widziałeś mnie jeszcze wpienionego...


  
 
hehe normalnie jak bym czytal posty innego posiadacza lady z miasta nad wisłą w cieniu wawelu. 3zeR_MDS weź coś napisz od siebie a nie pisz tego co ten gość za twoimi plecami podpowiada


  
 
i tu błąd z Pawłem nie mam kontaktu od jakiegoś roku, także widać my krakusy myślimy podobnie :]

P.S. nie kpie, wyraźnie napisałem, że od kiedy jestem na forum - więc Góral jeszcze raz proszę, czytaj ze zrozumieniem

P.S.2 pozwoliłem sobie jeszcze na małe badanie i oto co odkryłem:
"ostatnia autoryzacja: 2008-06-07 23:06:19" - Paweł_66, dość dawno tu go nie było, czyli Paweł pewnego dnia postanowił ot tak zrobić zamach stanu i wykorzystać do tego mnie...trochę naciągana idea biorąc parę kwestii pod uwagę
ale ubaw za to niezły jak się to czyta



[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2009-03-12 19:15:05 ]
  
 
Cytat:
2009-03-12 19:07:22, 3zeR_MDS pisze:
i tu błąd z Pawłem nie mam kontaktu od jakiegoś roku, także widać my krakusy myślimy podobnie :]



i to dla mieszkańców tego pieknego miasta nie jest dobra wiadomość...
ale z drugiej strony nie dziwi nic: wy tam PiS wybraliście

Cytat:
P.S. nie kpie, wyraźnie napisałem, że od kiedy jestem na forum - więc Góral jeszcze raz proszę, czytaj ze zrozumieniem



zanim coś napiszesz, sprawdź czy masz pełną wiedze w zadanym temacie. a jako sympatyk, masz perspektywę mocno okrojoną.

Cytat:
P.S.2 pozwoliłem sobie jeszcze na małe badanie i oto co odkryłem:
"ostatnia autoryzacja: 2008-06-07 23:06:19" - Paweł_66, dość dawno tu go nie było,



no i widzisz, jak mało wiesz... Paweł nie może się tu pokazać, bo dostep do forum został mu zablokowany... ty detektywie od siedmiu boleści.
Chociaż ja dysponuje dowodem że przegląda treść tego forum z innego loginu.
Tak więc 3zeR_MDS nie próbuj być sarkastyczny, bo nie masz do tego predyspozycji. loża szyderców jest juz zresztą zajęta...
  
 
Cytat:
i to dla mieszkańców tego pieknego miasta nie jest dobra wiadomość...
ale z drugiej strony nie dziwi nic: wy tam PiS wybraliście



nie moge........ chcesz mnie zabic?
Coz, meandry Wisly, meandry rozumu....

Dobrze, ze my rzeki nie mamy
  
 
Cyrk
Znów sie zaczyna...



  
 
jak dobrze widziec ze nic sie nie zmienilo
  
 
Panowie, przemyślałem dziś kilka spraw.

Z przykrością stwierdzam, że nasz Klub i idea jaka przyświecała go zakładającym, wypaliły się... Jesteśmy podzieleni i skłóceni. Nie bójmy się tych słów bo to niestety prawda.

Moim zdaniem jedynym wyjściem w tej sytuacji jest powrót do instytucji Rady Klubowej. W przeciwnym wypadku nadal będzie panować samowolka w kwestii organizacji zlotów na których, i tu znowu pojawia się gorzka prawda, melduje się max 1/5 osób mniej bądź bardziej przewijających się na forum/w klubie w ciągu ostatnich lat. Nie mogę pojąć w czym jesteśmy (i mamy być) gorsi od takich Czechów czy Estończyków. Gdybyśmy chcieli to liczbowo nakrylibyśmy taki estoński zlot czapkami. I to dosłownie. A tak, w kraju który ma około 1.3 miliona mieszkańców na zlot przyjeżdża kilkadziesiąt Ład. U nas w porywach kilkanaście.

U Czechów (+Słowaków), Węgrów, Bułgarów czy Estończyków organizacja życia klubowego przebiega bardzo dobrze ale oni mają tam sprawie działające władze klubowe - coś na kształt naszej Rady Klubowej. U nas niestety tego brakuje. I jest... chujnia. Na zlocie rzucę jeszcze kilka moich spostrzeżeń. Ale tam - nie tutaj na forum.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde, inicjatywa fajna ale nie u nas, niestety patrząc na to co się dzieje nie widzę sensu w czymkolwiek takim.
Spójrzmy prawdzie w oczy, Lada Klub Polska jako taki od lat w ogóle nie istnieje. Istnieje forum dyskusyjne które i tak dogorywa. Starzy się wykruszają, młodzi wpadają tylko po poradę techniczna itp. Dodatkowo czasami parę osób ma ochotę się spotkać.

Niech to działa jak działa,

Myślę że na tym poprzestańmy i nie próbujmy zaklinać rzeczywistości.

Ja się tam bawię Ładą, na zloty węgierskie sobie będę jeździł, na Czechy pewnie też, może zaliczę jeszcze Słowację i Estonię, w Polsce się tez chętnie spotkam ale to wszystko co mam sens..


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2018-09-09 21:55:28 ]