A może by tak.. Zlot w Sulejowie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... jak za dawnych czasów ? ja deklaruje od razu dwie Łady!
może np jakoś pod koniec czerwca? kto by się pisał ???
  
 
ale odzew
ruszcie tyłki
  
 
A może na początku czerwca??
  
 
w Boże Ciało to podejrzewam że większość ma już coś zaklepane!
  
 
Piszę się na 1-szą, 3-cią i 4-tą niedzielę czerwca, jakby co. W Boże Ciało też pasuje.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ale za rok?
  
 
w ten rok
spontany zawsze wychodzą najlepiej
  
 
spontany są fajne ale raczej dla niepracujących, ale jeśli zlot miałby być tak blisko to w ostatni weekend czerwca raczej postarałbym się wpaść
  
 
może być i ostatni weekend czerwca, a co do pracowania to ja pracuję i i tak lubię spontany
  
 
Ok, to ostatni weekend czerwca ?

A miejscówka ? Komu, gdzie najbliżej ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
miejscówkę proponuję sulejowską - w końcu środek PL, powiedzmy że jak sie zbierze min 10 samochodów to jest sens organizować - i dzwonic do DRESSO
  
 
czyli na 26/27.06 byłyby juz 4 samochody
kto jeszcze ?
  
 
Ja wyrażam chęć
  
 
Ja rowniez przyjade swoja zmeczona zyciem Lada i moze namowie kumpla to przyjedzie swoja 2107 ale jak da rade wymienic silnik, tak wiec wstepnie zapowiadam dwie Lady z Rawy
  
 
no no to już mamy 7 Ład
nie jest wcale tak źle z nami
  
 
Nie to zebym byla pesymistka,ale swoja droga ciekawe czy załatwicie noclegi w " dresso"na czerwiec myslac o tym w połowie maja . Jesli jednak sie uda, podjade zobaczyc jaka zabawa.
  
 
na sulejow wpadam na bank!!!!!!!!!!!!!!111
  
 
no to juz 9 samochodów
  
 
igiers 10 - ty.

Kto jeszcze?
  
 
Hej Koledzy. Jezeli zrobicie zlot w ostatni weekend czerwca, akurat wypadaja mi nocki. Biore na piatek urlop i przybijam w sobote. Przez nadgodziny omina mnie Czechy wiec chcialbym odbic sobie jakos w kraju. W zeszlym tygodniu bylem na zlocie slaskiego klubu Malucha a w niedziele 23.05 jade na zlot starych samochodow i motocykli do Chudowa. Fajnie byloby tez spotkac sie z milosnikami Lady. Igiers pamietam Cie z Mrowek ale to jak przez mgle. Trzeba odswiezyc znajomosci