[LATO] Prezetnacja mojej Niuni - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A tak prezentuje się essi z białymi kierunkami + przyciemnione wnętrza lamp ( ogólnie nie polecam.. nic nie widać w nocy ;/ )



[ wiadomość edytowana przez: Lato_Tczew dnia 2009-08-11 00:29:00 ]
  
 
Cytat:
2009-08-11 00:27:36, Lato_Tczew pisze:
A tak prezentuje się essi z białymi kierunkami + przyciemnione wnętrza lamp ( ogólnie nie polecam.. nic nie widać w nocy ;/ ) [ wiadomość edytowana przez: Lato_Tczew dnia 2009-08-11 00:29:00 ]



No jak pomalowałeś środek to ja się nie dziwię. Ja miałem pomalowaną jedynie ramkę klosza dookoła i front odbłyśnika, i nie widziałem różnicy w świeceniu............

przyciemnij jeszcze kierunkowskazy, bo odróżniają się mocno od lamp.


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-08-11 07:50:35 ]
  
 
no widze ze cos tepo to tempo prac/zmian/modyfikacji ci idzie

ale fajnie....choc przydaloby sie przyciemnic te kierunki zeby harmonie utrzymac....

i dziwie sie ze nic nie widzisz po przyciemnieniu...ja mialem duzy obszar pomalowany i nie widzialem (w swieceniu rzecz jasna ) zadnej roznicy...


ps.A gdzie alusy?
  
 
Asior narazie tak zostanie.. Nie chce nic grzebać, bo z czasem kupie chyba nowe klosze.. i wtedy bd kombinował

a co do alusow.. z przodu są Szerokie, żeby była lepsza przyczepność, a tył, stal, wąski, żeby stawiać jak najmniejszy opór ;D wiesz.. wyścigi itp..

Nie no żartuje z tyłu miałem alu, ale słabe ciśnienie i felga rozpruła oponę i przy tym trochę zkrzywiła się ... Muszę zakupić 2 nowe opony i felge dać do prostowania
  
 
wpakuj tam soczewki, dla polerkę szkieł i będzie kozacko.
  
 
Cytat:
2009-08-11 07:49:48, Asior pisze:
No jak pomalowałeś środek to ja się nie dziwię. Ja miałem pomalowaną jedynie ramkę klosza dookoła i front odbłyśnika, i nie widziałem różnicy w świeceniu............ przyciemnij jeszcze kierunkowskazy, bo odróżniają się mocno od lamp. [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-08-11 07:50:35 ]



dokladnie ja tez mam przyciemnione i jest normalnie
  
 


[IMG=http://img687.imageshack.us/img687/6299/ford2e.jpg][/IMG]

[ wiadomość edytowana przez: Lato_Tczew dnia 2010-03-17 01:15:47 ]
  
 
A już myślałem, z zapomniałeś o FEFK
  
 
Pierwsza miłość to pierwsza miłość.. ;D hee
  
 
Po paskudnej zimie zjawia się od razu LATO ! TO mi sie podoba


[ wiadomość edytowana przez: Tigerbart dnia 2010-03-19 00:27:28 ]