WAKACYJNY SPOT OKUNINKA 2008 (powtórka za rok)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie
Czekamy na propozycje dotyczące daty i miejsca na wakacyjny spot wschodniej polski. Oczywiście oczekujemy że pojawi się wielu klubowiczów bo termin jest odległy.

TOWARZYSZE POMOżECIE???


[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-06-24 18:43:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-07-20 20:21:07 ]
  
 
pomożemy tylko nie wiemy kiedy. Terminu nie podajemy, proponuje koło połowy lipca coby dupsko jeszcze opalić, nie wspomnę o swoim zbiorniku na piwo.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja proponuje co by ekipa z południa w tym roku do nas sie pofatygowała
  
 
no ja to już mówiłam, ale Kleszczu zbyt wygodny jest
  
 
Z tym coby jechać do okuninki to żartowałem ale bliżej mazur jak najbardziej tak więc będziesz mógł pomacać moje żółte cudo.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
a ja będę mogła się nim przejechać?
  
 
co najwyżej pomacać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
sknera
  
 
z daleka

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
ja wstepnie nawet bylbym chetny, mam rodzine w lubelskim ( okolice Lubartowa / Talczyna ) wiec nawet gdzies tam niedaleko to pozniej moze bym skoczyl w odwiedziny odrazu wiec czekam na miejsce i mi by pasowal przelom lipiec/sierpien ale jak bedzie inny to postaram sie wziac urlop w tym czasie, pozdro
  
 
chętnie to co Firlej? czy gdzieś wyżej? To może ten Firlej co? Termin oczywiście wakacyjny już chyba. No ale git!!!
  
 
Firlej mi pasuje jak najbardziej, mam akurat rodzine w Lubartowie a 2 w Talczynie wiec dla mnie mega wypas
  
 
tak zaproponuje 8-15 sierpnia w tym okresie bo wtedy mam domek w Firleju wynajety P byloby super jakby reszcie pasowalo bo w razy nie dam rady pojechac bo w 1 strone 360 km
  
 
No i ja bym się załapał na Firlej Termin pasuje mi każdy bo mam niedaleko
  
 
Cytat:
2008-05-12 22:05:06, Kleszczak pisze:
Z tym coby jechać do okuninki to żartowałem ale bliżej mazur jak najbardziej tak więc będziesz mógł pomacać moje żółte cudo.



zboczek
  
 
A więc kto jest za Firlejem ?
A kto ma inny pomysł ?
  
 
Wszyscy firlej, firlej...a co to jest ten firlej i co on ma?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
firlej
  
 
Ja wiem ze wam zalezy zeby było blisko Ale jak to ma byc spot wschodniej polski, poszukał bym czegos bardziej posrodku Ew. oczywiscie zapraszamy na podlasie w tym roku Jakos niedługo postaram sie przedstawic wam jakies propozycje konkretnych lokalizacji

...bo tak szczerze jesli mam sie telepac taki kawał, to ja juz wole do Okuninki
  
 
Cytat:
2008-05-15 17:33:53, cashy pisze:
Ja wiem ze wam zalezy zeby było blisko Ale jak to ma byc spot wschodniej polski, poszukał bym czegos bardziej posrodku Ew. oczywiscie zapraszamy na podlasie w tym roku Jakos niedługo postaram sie przedstawic wam jakies propozycje konkretnych lokalizacji ...bo tak szczerze jesli mam sie telepac taki kawał, to ja juz wole do Okuninki



jezeli miałbym jechac na poludnie to do okuniinki
ale moze by tak w tym roku poludnie polski by sie na polnoc pofatygowało tym razem?? albo gdzies bardziej po srodku
albo do Augustowa