WAKACYJNY SPOT OKUNINKA 2008 (powtórka za rok) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze byc audi i inne jak dla mnie, ale najpierw przydalby sie jakis termin mniej wiecej konkretny
  
 
Cytat:
2008-06-02 22:48:43, MRWTDi pisze:
okuninka bardzo chetnie a audi przyjmniecie?? wqwntualeni jak byc co moze sie z kims zabiore

pod warunkiem że Świerzaka weźmiesz
Zdecydowaliśmy że będzie Okuninka.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-06-03 16:02:08, Kleszczak pisze: Zdecydowaliśmy że będzie Okuninka.

A gdzie to ?
  
 
Cytat:
2008-06-04 13:52:30, VEG pisze:
A gdzie to ?



o masz Veg... TY nie wiesz?
  
 
Więc Okuninka napewno. Tylko kiedy?
Mi pasuje każdy termin. Najlepiej lipiec od piątku do niedzieli, albo na dłużej.
  
 
18,19,20 Lipca?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Myśle że Ten Ośrodekbędzie dobry

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja mogę i pod namiot W takim ośrodku miejsca trzeba wcześniej zamawiać, bo na ostatnią chwilę w sezonie napeno jest zapchany.
  
 
Cytat:
2008-06-04 19:03:03, Kleszczak pisze:
Myśle że Ten Ośrodekbędzie dobry



Hehehe, no i dobra, pewnie nas pamietaja
Mi tam pasuje, jak bedzie juz wyznaczony termin to sie dostosuje. szybko dojade te 200 kilosków Cinus, Mrw i resta pewnie sie uciesza W tym roku moze zjawimy sie grubszym sqadem cabrio


[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2008-06-28 18:51:13 ]
  
 
Łukasz w tym roku trzeba ekipę podlaską wzmocnić o resztę załogi
ps. no i kutwa wykrakałem kabrio mi zdechło tj elektryka padła
  
 
Mi termin odpowiada i jestem jak najbardziej na tak
  
 
Postaram sie nie wywalic całej wypłaty za szybko i zaklepuje sobie termin Jak bede ja, to beda i wafelki
  
 
Wafelki muszą być koniecznie Ty możesz nie przyjeżdżać, ale wafelki muszą być
  
 
Musi być MRW ze Świeżakiem. Pojedynczo nie wchodzi w grę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-06-04 21:45:37, Kleszczak pisze:
Musi być MRW ze Świeżakiem. Pojedynczo nie wchodzi w grę.



Ostatnio jezdzilem czesto nad zalew w Czarnej Białostockiej (miejscowosc MRW i Swierzaka 20 km od Białegostoku) i czesto ich obu widywałem. Mysle ze bez problemów sie ich namówi na powtórke z zeszłego roku
  
 
Jak klimat dopisze to do środy można zostać. Aby zrowia nie zabrakło.

Ps. Nie mam kierowcy... ale dam rade.
  
 
no to pupa, ja juz nie dam rady w lipcu
ale bede w sierpniu to sie odezwe, pozdro
  
 
hehe

ja ja sie wstepnie pisze jak by co
swiezak moze tez bendzie
ale i wafelki musza byc i wodka z papryka w srodku
  
 
Cytat:
2008-06-04 21:45:37, Kleszczak pisze:
Musi być MRW ze Świeżakiem. Pojedynczo nie wchodzi w grę.

Masz kierowcę ?
  
 
Panowie i Panie. Pogodzilem sie z moja drugą połówką i zakomunikowałem ze w danym terminie jedziemy daleko i alko... spocik jest Zareagowała przewidywalnie, alergicznie ale kurde musi mnie ktos pilnowac zebym 180 nie przekraczał Jadymy ino mły dło ŁOkuninki łagien (po angielskiemu te łostatnie ło słowo)

Namawiam zeszłorocznego niedoszłego spotowicza diabła_21 zeby sie z nami wybrał swoim swapowanym cabrio 2.0. W razie czego zabiore go swoim niebieskim sprzeciorem KOmbinuje sie znacznie wieksza ekipa cabrio FEFKu z Podlasia. "normalne nadwozia" tez srpóbujemy namówic