4AFE EFI Modyfikacje cd... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ano tak już jest wieczna pogoń za mocą silnika
  
 
Aby odciąć kolejną dziesiątną albo setną sekundę w sprincie
  
 
Ja nie chce cudow.Pragne zeby moja GT jechala tak jak stara II-ka.Powinienem na zlot przyjechac obiema i wtedy wszyscy przyznali by racje ze mam o co walczyc.Zreszta przyjade to kazdy sie przejedzie i wtedy zrozumie o co mi chodzi.
  
 
Carinus, ile bys nie dlubal i tak bedzie Ci za malo ... Jak zaczalem jezdzic Swoja Mazda to byla dla mnei taka szybka ze nie potrafilem jej opanowac, a teraz powinna miec jakies 50 konikow wiecej zebym byl zadowolony ... zreszta to tez pewnie nie na dlugo ...
  
 
Zgadza się, Jaro. Pierwszych kilka miesięcy było czadowo a teraz wrażenie jakby część stadniny poszła sobie gdzieś na pastwisko
Chociaż w dalszym ciągu mało kto jedzie za mną/obok ze świateł
Pozdro.
  
 
Wy mnie nadal nie rozumiecie.Ja nie chce miec torpedy,dla mnie wzorcem jest stara carina II ZE SLABSZYM SILNIKIEM,ktora chodzi zdecydowanie lepiej.I nie chce nic wiecej.Dlaczego nie moge podkrecic nowszego auta do poziomu starego?
  
 
Czasem jest to trudne
  
 
bo stare to były super fury
  
 
Precież wszystki silniki opierają się na korpusach sprzed wielu lat tylko zmieniają się wtryski i jakieś szczegóły
  
 
Wiec jezeli wtryski sa takie same to musze zmienic tylko te szczegoly i dlatego nie spoczne zanim tych szczegulow nie znajde.A jestem uparty jesli chodzi o takie sprawy.
  
 
Mocy ... przybywaj
I chroń nas Hern .