2107-PROJECT - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie, że zdecydowałeś się zainwestować w ładziankę a nie w jakiegoś golfowoza Widać dużo włożonej pracy i wysiłku. Nie mogę się doczekać efektu końcowego. Powiedź czy malujesz na czarny mat czy może jakaś perła
Moim zdaniem idziesz w kierunku Tuning Lada Car i jeżeli tylko nie przesadzisz z jakimiś neonami pod podłogą to będzie super autko.
Powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu, z doświadczenia wiem że przeróbek nie ma końca

pozdr
  
 
nie ma neonow pod podloga w zyciu wiele rzeczy dzieje sie od tak i z tym samochodem tez tak bylo. pracuje juz nad tym dobre 4 lata. zrobione jest bardzo duzo zawias, hamulce teraz silnik. blacharka zdrowa ale male zajscie niedoswiadczonego kierowcy wymagajace klepania i wyszlo to co na zdjeciach. jeden blotnika a zrobilem calą karoserie. plany to poprostu pomalowac na czarny polysk po ukonczeniu wszystkiego co jest na aucie. nie bedzie wiecej dodatkow. wiem ze prace nie maja konca a jedynym ograniczeniem jest czas i zawartosc portfela
co do lady to jest to dla mnie wyjatkowy samochod. mam w domu jeszcze jedna ale przewytrwala 250 tys km przebiegu bez remontu w tym 150tys na gazie. silnik jeszcze sie buja. i nie mam jej co zarzucic procz zmeczenia materialowego jednak pojdzie na emeryture niedlugo.

[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-05-18 22:15:45 ]
  
 
Cytat:
2008-05-18 22:12:04, 2107-PROJECT pisze:
nie ma neonow pod podloga w zyciu wiele rzeczy dzieje sie od tak i z tym samochodem tez tak bylo. pracuje juz nad tym dobre 4 lata. zrobione jest bardzo duzo zawias, hamulce teraz silnik. blacharka zdrowa ale male zajscie niedoswiadczonego kierowcy wymagajace klepania i wyszlo to co na zdjeciach. jeden blotnika a zrobilem calą karoserie. plany to poprostu pomalowac na czarny polysk po ukonczeniu wszystkiego co jest na aucie. nie bedzie wiecej dodatkow. wiem ze prace nie maja konca a jedynym ograniczeniem jest czas i zawartosc portfela co do lady to jest to dla mnie wyjatkowy samochod. mam w domu jeszcze jedna ale przewytrwala 250 tys km przebiegu bez remontu w tym 150tys na gazie. silnik jeszcze sie buja. i nie mam jej co zarzucic procz zmeczenia materialowego jednak pojdzie na emeryture niedlugo. [ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-05-18 22:15:45 ]


Jeśli mogę zasugerowac-wywal ten tylny spoiler, albo zmień na mniejszy/bardziej przylegający np. jak w ładziance Zaxa. Ogólnie z tymi zderzakami od poldka wygląda nieźle. Wytrwałości w dalszej pracy. Pozdro
  
 
  
 



[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-05-20 22:58:56 ]
  
 




[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-05-20 23:00:51 ]
  
 
jak widac prace ruszyły pomimo nie sprzyjajacych warunków pogodowych dzialam. efetkty sa i mam nadzieje ze ten koncowy blisko
  
 
powoli zaczyna sie cos dziac. dzis zrobilem probe lakieru na tylnej klapie o to efekty










pół godzinki po malowanie mysle ze wyszlo to elegandzko jak na te warunki i umiejetnosci bez praktyki. zero zlewek polysk jest. jak bedzie w calosci polerka i bedzie oki




  
 
kolejny szpachlex tuning + lotka z szybkich i wscieklych na polskich drogach...pod dicho w sam raz dobrze ze przynajmniej silnik nie bedzie sie trzymal na samych naklejkach. za to plus
  
 
jaki tam szpachlex tuning. naklejek zadnych nie bedzie. oprocz czarnej folii na szybach. co do zderzakow to mialy jej dodac charakteru. po co mam miec samochod jakich pelno w klubie klasyk ladnie wymalowany to nie problem. lotka. wlasnie lotka podkresla tylko troche ksztaltow samochodu. jest ona prosta a wiec nie ma co sie o nia trzepiac. co innego metalowe ochydne spojlery z fast & furious wystajace poza samochod. nie widze tu przesady w tym co robie. a na siatce zniknie ten napis GTI. pod dicho podjezdza sie bmw a lada na polskich drogach do resztki z niedobitkow przez ostatnie 20 lat. wszystko z umiarem poprostu. respect
  
 
Cytat:
2008-05-26 09:27:04, 2107-PROJECT pisze:
jaki tam szpachlex tuning.


no ja tu jak narazie sama szpachle widze
  
 
jasna sprawa ze czasem trzeba to wyrownac samochod ma 19 lat i mimo niskiego przebiegu ma juz bagaz obic, co do szpachli to warstewka do 2mm nie zaszkodzi.napewno jest tam wiecej blachy niz szpachli wiec nie mow ze sama szpachle widzisz.

[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-05-26 10:35:45 ]
  
 
Czekamy na efekt końcowy.

Moja mała rada: kup nowe klosze do tylnych lamp - za dwie sztuki zapłacisz mniej niż 100 PLN a tył auta zyska bardzo dużo na wyglądzie !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Co wy tam chcecie od szpachli ?
Kazdy robi auto tak jak mu sie to podoba. Kiedys tez sie smialem z np. str. wiejski tuning - ale pozniej pomyslalem- boze kochany - kazdy robi ze swoim samochodem co mu sie podoba- o gustach sie nie dyskutuje - nawet jak to jest brak gustu
Ktos moze powiedziec ze moje spoilery vfts na calym aucie to wiejski tuning- nawet z 2 dellorto pod maska, ktore hucza jak samolot Ja i tak lubie swoje autko, i malo mnie obchodzi kto co mysli o nim- ja wiem jak jezdzi i pare osob sie przekonalo o tym- poki co- jeszcze nie trafilem na lepszego od siebie w polsce - nie to zebym sie przechwalal i duzo jezdzil - ale to o czyms znaczy.

Polecam zalozenie takiego spoilera na klape, pojezdzeniu troche, zdjecia ponownego, znow troche jazdy - i wten czas pogadamy co jest wiejskim tuningiem a co spelnia swoja role.
  
 
wczoraj wieczorem odnowiłem moje klosze. wedlug mnie wygladaja duzo duzo mlodziej. co prawda maja one z 19 lat tyle co samochod







  
 
Cytat:
2008-05-27 15:59:12, Krzysztof-Fleszer pisze:
Co wy tam chcecie od szpachli ? Kazdy robi auto tak jak mu sie to podoba. Kiedys tez sie smialem z np. str. wiejski tuning - ale pozniej pomyslalem- boze kochany - kazdy robi ze swoim samochodem co mu sie podoba- o gustach sie nie dyskutuje - nawet jak to jest brak gustu Ktos moze powiedziec ze moje spoilery vfts na calym aucie to wiejski tuning- nawet z 2 dellorto pod maska, ktore hucza jak samolot Ja i tak lubie swoje autko, i malo mnie obchodzi kto co mysli o nim- ja wiem jak jezdzi i pare osob sie przekonalo o tym- poki co- jeszcze nie trafilem na lepszego od siebie w polsce - nie to zebym sie przechwalal i duzo jezdzil - ale to o czyms znaczy. Polecam zalozenie takiego spoilera na klape, pojezdzeniu troche, zdjecia ponownego, znow troche jazdy - i wten czas pogadamy co jest wiejskim tuningiem a co spelnia swoja role.



Popieram w 100%.

A co do wypowiedzi 3zeR_MDS no wiesz niektórzy też śmieją się z tuningowanych maluchów...
  
 
czasami mam uczucie, że Ci co tak bardzo krytykuja masze marzenia, plany, uniesienia poprostu zazdroszcza nam ich. i nie mowie tu o kims szczegolnie a jedynie zauwazylem to z zycia codziennego. ja chcialbym zadedykowac to co robie mojego bardzo dobremu kumplowi Michalowi. wprowadził on mnie w ta markę w ten model i w te przerobki. niestety jego przygody z lada skonczyly sie. a lada u nastepnego wlasciciela poprostu splonęła.dobrze zdaje sobie z tego sprawę, że gdyby mial wybor to pozostalby przy tym samochodzie lecz obowiazek zakladania rodziny nie kazdemu pozwala zostac przy marzeniach. co do malucha to wydaje mi sie ze jakie kolwiek modyfikacje nie są w stanie na tyle go ulepszyc by jezdzilo sie nim bardziej komfortowo. sam mialem ich kilka i jednak wole LADE

[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-05-27 18:50:50 ]
  
 
Cytat:
2008-05-27 17:24:47, Rafael_Black pisze:
Popieram w 100%. A co do wypowiedzi 3zeR_MDS no wiesz niektórzy też śmieją się z tuningowanych maluchów...


no tu sie kolego popisales tak ciętą ripostą, że prawie spadłem z krzesła. następnym razem może sie nie wypowiadaj, chyba, że chcesz porozmawiać na temat "tuningowania", a raczej jak to wolę nazywać według starych zwyczajów "rasowania" samochodów...
pozdrawiam
  
 
Jeżeli chodzi o maluszka to ja mam super wspomnienia :]
Eh te rodzinne wyjazdy, zjezdziło się nim kawał świata, ale do poki bylismy mali i miescilismy sie z tyłu było ok.
No cóż później zrobiło się troche ciasno.

Wydaje mi się, że nawet nie ma co porównywać malucha, a Łade...
Zupełnie inna klasa ;p
  
 
Witam
2107-PROJECT, nie żebym krytykował czy oceniał co robisz, ale z technicznego punktu widzenia, przedni zderzak to porażka, połacznie blachy z w miarę elastycznym tworzywem jakim jest zderzak, z pewnością zaowocuje pękaniem szpachli na styku tych elementów, podczas jazdy kazdy z nich będzie miał inne drgania, powinienes odciać mechanicznie oba elementy, inaczej czekają Cie wkrótce poprawki lakiernicze.