Warszawa 15/05/2008 WolaPark

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no więc ten teges majonez, jutro już czwartek a tu cicho sza,
ktoś reflektuje na jakieś spotkanko?



[ wiadomość edytowana przez: DzikusPL dnia 2008-05-15 09:20:07 ]
  
 
hmmm może mi by się wreszcie udało przyjechać ostatni spot jaki miałam to w Wrc... moje przybycie zależy od tego gdzie będzie spocik
  
 
chęci są jak zawsze... ale nie wiem czy będę miał czym przyjechać, czas przeróbek się rozpoczął... podobnie jak przedmówczyni wszystko zależy od tego gdzie...
  
 
jak bedziecie gdzies w zasiegu to jutro odbieram auto od przerobek to moze do was zajrze
  
 
No tak ale niech padnie jakaś propozycja miejsca
  
 
Cytat:
2008-05-14 14:41:19, asik pisze:
No tak ale niech padnie jakaś propozycja miejsca



może zaproponuj gdzie Tobie pasuje...
  
 
Może okolice Bemowa lub Woli???


[ wiadomość edytowana przez: asik dnia 2008-05-14 14:59:51 ]
  
 
To ja proponuję WolaPark
  
 
Cytat:
2008-05-14 16:32:05, kubusiek77 pisze:
To ja proponuję WolaPark

czyli wszyscy zgadzają się na WolaPark ????
  
 
to zdecydowane
Wola Park, tylko w którym miejscu? bo szczerze mówiąc to ja tam może raz byłem i to wszystko, a spota tam to ja sobie nieprzypominam,
  
 
WolaPark
ul. Górczewska
Parking niebieski na pięterku (na tyłach WolaParku)

godz. 19.00


Asik mam nadzieję że będziesz...
  
 
Cytat:
2008-05-15 09:26:28, kubusiek77 pisze:
WolaPark ul. Górczewska Parking niebieski na pięterku (na tyłach WolaParku) godz. 19.00 Asik mam nadzieję że będziesz...

Kubusiek na bank moją betką przyjadę
  
 
i nikt sie nie chwali ze juz dojechal? ;>

a swoja droga fajna przygode mialem na trasie, wiezdzajac na most grota szalal za mna gostek nowym pasatem ja jechalem spokojnie okolo 100 a ten czyb wierzdzal w zderzak dawal dlugimi itd. zeby mu zjezdzac z drogi, na moscie jest wysepka za chwile goscia minalem stal tam a za nim radiowoz po cywilu
  
 
jestem , jestem......
  
 
ja również
  
 
o proszę to tak długo jeszcze spocik trwał dziękuje za spota, cieszę się że mogłam się z wami spotkać i serdecznie pozdrawiam