Pogniecione drzwi w Cinquecento-czy da sie zrobić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakiś "życzliwy" skasował mi drzwi na parkingu pod robotą. Oczywiście uciekł. Pytanie do fachowców od lakiernictwa-blacharki. Czy te przetłoczenia w Cinquecento są do wyprowadzenia i ile taka przyjemność może kosztować. W grę wchodzi malowanie całych drzwi. Kiedyś znajomy, co się uważał za dobrego lakiernika malował mi drzwi w innym cieniasie i niestety ta sztuka mu się nie udała. Pogniecione są wszystkie przetłczenia( nie mocno) od góry do dołu pionowo w jednej lini. Jest to do zrobienia, czy sobie odpuścić?
  
 
Bez wzgledu na przetloczenia, za samo malowanie jednego elementu zaplacisz wiecej niz za kompletne uzywane drzwi w dobrym stanie , pod kolor oczywiscie. U Ciebie dochcodzi jeszcze prostowanie , szpachlowanie itd, drzwi dosc mocna pracuja , moze to pekac na dodatek. Nie bylo tak duzo kolorow w jakie malowali te samochody , wiec ja na Twoim miejscu rozgladnalby sie raczej za jakimis niezgnitymi drzwiami w takim samym kolorze, przekladasz w pol godziny i wychodzi taniej i lepiej.
  
 
poszukaj innych drzwi. czasem sie trafia za grosze i to jeszcze w tym samym kolorze