Grilowanie - Dąbrowa Górnicza (Pogoria) 08.06

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam może jakiś Spot Zagłębia/Katowic oraz Okolic w najbliszym czasie można by się było spotkać dajcie jakiś termin i Godzinę i coś by się ustaliło co wy na to

Przykładowo

Katowice

Dąbrowa Górnicza / Pogoria Jezioro/możliwość zrobienia Grilla

Zabrze / M1 lecz w Niedzielę tam są Spoty zawsze Wieczorem

Wojkowice / Rogożnik Jezioro/możliwość zrobienia Grilla

Oferta Spota kilko Dniowego LELÓW koło Szczekocin/Koniecpol możliwość zakwaterowania posiadam tam Domek Letniskowy lecz wyżywienie we własnym zakresie

Proszę o Przemyślane Decyzje



[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-05-25 20:03:23 ]

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-05-27 16:19:35 ]

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-05-28 07:06:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-05-28 08:59:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-05-28 09:00:28 ]

[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-06-01 11:52:39 ]
[ powód edycji: temat ]
  
 
ja proponuje

Dąbrowa Górnicza / Pogoria Jezioro/możliwość zrobienia Grilla

jest tam gdzie sie zatrzymać i fajne okolice

nawet jak czas pozwoli nie będę w robocie pokazał bym swoja gębę niestety nie moją bryką ale z Robertem jak mnie weźmie
  
 
Cytat:
2008-05-25 19:59:08, RafalDG pisze:
ja proponuje Dąbrowa Górnicza / Pogoria Jezioro/możliwość zrobienia Grilla jest tam gdzie sie zatrzymać i fajne okolice nawet jak czas pozwoli nie będę w robocie pokazał bym swoja gębę niestety nie moją bryką ale z Robertem jak mnie weźmie


no to mamy 1 propozycję / wiem wiem że jest tam cool ale czekamy na resztę osób chętnych pozdrawiam RafalDG
  
 
UP Brak chętnych ? osób
  
 
Podaj konkretnie termin i miejsce, bo jak każdy będzie dawał swoje propozycje, to nigdy się nie dogadamy, a niestety nie da się wszystkim dogodzić
  
 
Cytat:
2008-05-25 19:59:08, RafalDG pisze:
ja proponuje Dąbrowa Górnicza / Pogoria Jezioro/możliwość zrobienia Grilla jest tam gdzie sie zatrzymać i fajne okolice nawet jak czas pozwoli nie będę w robocie pokazał bym swoja gębę niestety nie moją bryką ale z Robertem jak mnie weźmie



jak ladnie poprosisz to cie zabiore

  
 
pogoria to dobra miejscówka moim zdaniem najlepsza w okolicy. chyba ze jezioro Przeczyce ale tam to każdemu daleko

Dla nie wtajemniczonych informuje ze Pogoria to jezioro a raczej jeziora bo są 3 a niedawno dołączyła do nich Kuźnica Warężyńska
miejscowi nazywają ten zbiornik pogorią 4.
są to spore zbiorniki wiec widnieją na mapach ale niema osoby w DG która nie wiedziała by gdzie jest pogoria

trzeba by tylko ustalić na której byłby zlot
  
 
Ja się piszę na pogorie i na grilla ale dopiero od następnego weekendu. Ponieważ we wtorek oddaję auto do mechanika, żeby ratować moje zawieszenie ... Wstępnie jestem na Tak ale podajcie termin
  
 
no to Ustalone POGORIA może 3ka ten duży Zbiornik tam gdzie Kajaki i rowery Wodne są

Teraz może tylko Termin ale to ja już się dopasuję kiedy wam Pasiiiiiiii
chłopcy
  
 
Pogoria z grylem w DG brzmi ciekawie... kiedy???

  
 
Cytat:
2008-05-26 07:59:23, aureel pisze:
Pogoria z grylem w DG brzmi ciekawie... kiedy???



Właśnie kiedy cza się zastanowić nad jakimś Terminem
  
 
to miejsce już mamy Pogoria ale teraz Termin i Godzina Spota oraz Miejsce Spotkania się żeby każdy Trafił
  
 
Proponuje spotkać sie w jakimś znanym miejscu i potem przejechać kolumną pod zbiornik Ale tak jak mówię w następnym tygodniu
  
 
Cytat:
2008-05-26 12:15:18, bobas_sk pisze:
Proponuje spotkać sie w jakimś znanym miejscu i potem przejechać kolumną pod zbiornik Ale tak jak mówię w następnym tygodniu



może REAL / Dąbrowa Górnicz sądzę że tam chyba Traficie
  
 
co do terminu to ja sie nie wypowiadam bo niestety pracuje na czterobrygadówce i wolne wypada mi w tygodniu a teraz jeszcze ma 5 pracujących weekendów jedyna opcja to jak będę po rance na przykład

dlatego ja sie nie wypowiadam na ten temat

pozdro


Robercik Ładnie Proszę
  
 
Cytat:
2008-05-26 14:53:50, RafalDG pisze:
Robercik Ładnie Proszę



oki niech ci bedzie
  
 
To panowie może 1.06 na pogorii. Jakiegoś grila czy coś ładna pogoda ma być więc jak?
  
 
mi pasuje
ale niestety nie tylko ode mnie to zależy
!!!!!!!!!!!!!!



[ wiadomość edytowana przez: RafalDG dnia 2008-05-27 15:43:04 ]
  
 
no to już się dogadaliśmy mniej więcej 1,06,08r TAK

pod Realem w Dąbrowie G
  
 
Tak dokładnie 01.06
Drif zmień w temacie. Pozdrawiam ;]