2 spot na Jeziorem Żywieckim, 12-13.07 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i ładnie ja odpadam trasa na Wrocław mi sie trafiła
...ale na 50% może bede 13.07
  
 
Cytat:
2008-07-08 23:00:11, YGH pisze:
No to uaktualniamy liste: 1. Bolid20 + żanka 2. Waldek + ...... 3. Państwo Fryszardowie 4. AreQturbo 5. Spinacz25 (ale nie bede sie mogl pokazac moim escorciakiem - stoi w warsztacie i nie bedzie gotowy 6. YGH (na 50%) i jak bede to znów innym autem niż Ess tym razem Totototyota Karola 1.4 16V . . . 99. Wuipe (jeśli będzie organizowany jakiś gryl czy cuś w sobote w okolicach 15.00 :] ) P.S: A przepraszam, że tak pytam: Gdzie jest Snale na tej liście bo go nie widze!! ...a przyjedzie chociaż


ja widze wpisanego go jako waldek, my bedziemy dopiero w niedziele, bo ja i marta w sobote pracujemy.
  
 
o której się spotykacie?
  
 
Prawdopodobnie będę już tak z kumplami jutro wieczorem, więc możecie przyjechać kiedy chcecie.
  
 
my przyjedziemy w sobote po południu i chyba jednak zostaniemy, jak bedzie ciepło
  
 
502 557 461

jakby co to dzwońcie
  
 
My na 98% będziemy Pogoda ma się podobno poprawić od jutra
Zatem - do zobaczyska
  
 
wpadać nad Jezioro
  
 
Ja tam za godzinkę wyjeżdżam , wy przyjeżdżajcie kiedy chcecie.

Dojazd od str bielska, w Łodygowicach przed PSB w lewo, cały czas prosto aż do OSP, za OSP w prawo i potem dzwońcie.

Od str Żywca w Łodygowicach przed PSB w prawo, cały czas prosto aż do OSP, za OSP w prawo i potem dzwońcie.

Od str Tresnej, przed OSP w lewo i potem dzwońcie



Zabrać należy namiot, śpiwór i kielbaski na grilla i inne tam takie.

Wszystko co niezdrowe i niemoralne mile widziane
  
 
up
  
 
up
  
 
ludzie!!
weekend jest a wy nic


tam jest jest jezioro plaża baseny co kawałek jacht klub albo ośrodek sportów wodnych, świerkowe lasy, góry do granicy z czechami 30 km do słowacji 35km, woda jezioro słońce ma być w weekend



a wy w domach siedzicie
  
 
zawsze spoty jak coś mam do roboty no niestety ale sobota robię zdjęcia na ślubie a niedziela plener.....
  
 
Ja w sumie może wpadnę. Jeszcze zobaczę .

W ogóle o której większość z was tam pojedzie?

[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2008-07-12 00:26:58 ]
  
 
Ja właśnie wróciłem, szkoda że nikt nie został, ale dziękuje osobom, które wpadły nas odwiedzić
  
 
Ja ostatecznie w sobotę nie bardzo miałem czas, a dzisiaj byłem na KJS'ie w Cieszynie popatrzeć jak kumplowi pójdzie.
  
 
Cytat:
2008-07-13 17:54:44, Snale pisze:
Ja właśnie wróciłem, szkoda że nikt nie został, ale dziękuje osobom, które wpadły nas odwiedzić



To my dziękujemy Waldek