Materiały z gazet i inne na temat FSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie bardzo się jeszcze w temacie naprawy i usprawnień poloneza sie orientuje, więc czy mógłby mi ktoś polecić jakieś materiały na sieci odnośnie naprawy i modernizacji?
  
 
A próbowałes zajrzeć do naszego działu pt:"Warto Wiedzieć"? Można tam trochę poczytać interesujących rzeczy.
  
 
Witaj na naszym forum,
myślę że jak przysiądziesz trochę nad forum to znajdziesz wiele wiele usprawnień i fachowych rad, w końcu prawie 50000 postów było pisane nie na darmo

życzę miłej lektury
  
 
Robiac dzisiaj porzadki na dysku znalazlem materiały dotyczące (plik doc) Poloneza 2000 sciagniete kiedys z siecie (nie pamietam juz skad, byc moze nawet stad, ale naprawde nie pamietam) i mialem je usunac ale pomyslalem ze moze kotos zrobi z nich jakis urzytek lub sie komus przydadza wiedz chcialbym sie podzielic nimi, ale... nie wiem jak je umiescic, udostepnic, wiec zwracam sie z prosba do kogos (np moderator tego forum) kto umie. Materialy moge przeslac na maila.
  
 
Hehe - to z naszej strony, wycinek ich pozostał w dziale WW, to był pierwszy nasz materiał na stronie

trzymaj nie wyrzucaj, a możesz mi podesłać - gda@fsoautoklub.pl

  
 
to sie przynajmniej wyjasnilo skad to mam a materialy postaram sie dzisiaj wyslac
  
 
Witam Kolegów!!!
Mam propozycję: jak ktoś ma stare numery Motoru jeśli ma możliwość niech go zeskanuje.
Mi najbardziej chodzi o numery 44/1986 i 46/1987.