FSO Baby Klub - Spotkanie w wakacje - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
My piszemy się na czwartek - piątek tylko niestety :/ w sobote ślub mamy..
  
 
Dopiero? Ładnie to tak z dzieckiem, na koocią łapę cały czas ?

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
2008-06-14 14:31:10, GDA pisze:
Bardzo się cieszę Oli Namów jeszcze Majchala bo się wacha, a nie wiadomo kiedy taka okazja może się powtórzyć



Ja juz nie piję. Po ostnim piciu odwaliłem taki numer, ze do tej pory mam kaca moralnego.
  
 
To jak w końcu, staje na tym, że termin 14-17 sierpnia? Bo nie wiem czy brać chałturę czy odmówić
  
 
Właśnie, właśnie

Irena - czy działasz coś w temacie zamówienia noclegu dla "grupy zorganizowanej"? czy tez każdy ma na własną rękę to robić?

z tym że przy tej drugiej opcji może się okazać że będziemy "rozstrzeleni" po całym pawilonie, trzeba by było już zrobić jakąś rezerwacje z małą zaliczką - może poprosić Jędrzeja o pomoc w tym temacie ?

ja tą date zaznaczyłem sobie w kalendarzu na czerwono i nie widzę opcji abyśmy się nie spotkali
  
 
No właśnie Venus.

Bo jak nie to może ja się wezmę za zorganizowanie tego spływu?
  
 
Cytat:
2008-06-15 12:23:55, Lafaar pisze:
Dopiero? Ładnie to tak z dzieckiem, na koocią łapę cały czas ?



Nie stresuj ich. Dobrze, ze wreszcie się zdecydowali
  
 
Cytat:
2008-06-25 11:03:19, Janio pisze:
No właśnie Venus. Bo jak nie to może ja się wezmę za zorganizowanie tego spływu?



Na decyzje Venus w tej sprawie musimy poczekac jeszcze pare dni bo z tego co mi wiadomo Venus,Olo i Franus biora teraz inhalacje jodowa nad Baltykiem
  
 
Przyznam szczerze że i ja czekam na podanie konkretnego terminu, by Kaśka mogła wziąć urlop w tym czasie...Mam pewne obawy właśnie co do tego.... Ale czekam jak się sprawa wyjaśni z terminem...
  
 
Niestety 15 i 16 sierpnia są wesela w ośrodku (zaplanowane z pół roku temu) i mozemy tam pojechać albo w tygodniu albo od 17 (niedz) i wziać jakieś wolne w tyg.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Uuu - a tydzień wcześniej ? zawsze można piątek wziąć wolne i pojawić się w czwartek wieczorem do niedzieli po południa
  
 
Przyszło mi też do głowy.... może pod namiot na Wdzydze? tylko tu bardziej będziemy uzależnieni od pogody..
PS. jak coś tydzień wcześniej nam pasuje.





[ wiadomość edytowana przez: Elcik dnia 2008-07-02 09:07:07 ]
  
 
Cytat:
2008-07-01 13:40:24, OLO pisze:
Niestety 15 i 16 sierpnia są wesela w ośrodku (zaplanowane z pół roku temu) i mozemy tam pojechać albo w tygodniu albo od 17 (niedz) i wziać jakieś wolne w tyg.



Mnie od 17-go by pasiło...Kaśce też... Wiec....
  
 
Cytat:
2008-07-02 09:05:51, Elcik pisze:
Przyszło mi też do głowy.... może pod namiot na Wdzydze?


Po namiot do dziadka z małym dzieckiem? Nie widzę tego w ogóle,

nam niestety w sierpniu pasują jedynie weekendy - urlop wykorzystujemy w lipcu i w sierpniu nie mamy możliwości wyrwać się w tygodniu, odpada też weekend 23-24

oj coś czuje że ciężko będzie się zebrać że też ten najlepszy termin odpadł
  
 
Ja też coś cienko to widzę. Myśmy musieli przełożyć urlop na termin od 11 sierpnia. Także możliwe, że w planowanym terminie nie będzie nas w okolicach Gdańska
  
 
Dla nas moze byc tez tydzien wczesniej bo 23 odpada a moze sie rozejrzec za innym osrodkiem
  
 
No fakt, na jedną noc to jeszcze ale na więcej....
  
 
Nam też pasują tylko weekendy - tyle, że praktycznie każdy weekend sieprnia.
Kombinujcie dalej.
  
 
Czyżby temat chwilowo umarł?
  
 
Chwila minęła wskrzeszam temat - czy jesteśmy wciąż zainteresowani na spotkanie w tym roku z naszymi pociechami w Tleniu ?