Zamek Dybowski? Toruń? kiedy? - Spot - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak się by tak złożyło, że spot będzie 12/07 to być może pojawię się na nim z Piterem
  
 
mi 12/07 bedzie pasowal bo od 14/07 jestem na wakacjach nidostepny nawet komoreczka bedzie wylaczona

Pozdro

kto na termin 12/07 sie pisze????

[ wiadomość edytowana przez: wyzyniak87 dnia 2008-06-28 02:18:09 ]
  
 
no no,widze ze ostro wzieliscie sie za spota,czerwiec minal,lipiec idzie....moze warto zamknac juz ten watek albo zmienic tytul?masakra,tyle ludzi z kuj-pom na forum i zero zgrania...
  
 
dokladnie wiec i jak plany zmieniam wyjazdzam wczesniej na wakcje

pozdro )
  
 

kiedy wyjezdzasz?moze bysmy przed wyjazdem zrobili szybkiego spontana na auchan albo na carfourze na dachu? podejrzewam ze pare aut napewno by sie znalazlo na szybko...
Cytat:
2008-07-01 23:24:20, wyzyniak87 pisze:
dokladnie wiec i jak plany zmieniam wyjazdzam wczesniej na wakcje pozdro )

  
 
Cytat:
2008-07-01 23:27:27, JarcioFordzik pisze:
kiedy wyjezdzasz?moze bysmy przed wyjazdem zrobili szybkiego spontana na auchan albo na carfourze na dachu? podejrzewam ze pare aut napewno by sie znalazlo na szybko...



napiszcie gdzie co i jak a na 90% wpadne

[ wiadomość edytowana przez: wyzyniak87 dnia 2008-07-01 23:32:04 ]
  
 
no dwunasty bylby najlepszym terminem
  
 
Widze że zainteresowanie spore żeby nie powiedziec ogromne...
ech...
  
 
Arti obiektywnie: nie powazni ludzi to i temat nie powazny,proponuje go zamknac albo chociaz zmienic tytul na koniec lipca? Spota mielismy ostatnio, wiec my sie nie kwapimy zbytnio na nastepny,bo myslimy nad kolejnym dla konkretnych ludkow
  
 
aa to sorki . Nie było tematu
Prawda jest jednak taka że wcześniej też się nie kwapiliście a ten ostatni spot był ponoc spontaniczny więc ...

To ja podziękuję i z powaznymi ludzmi pójde na zlot na soli
bez odbioru...
  
 
ja juz dawno napisalem ze na tym spocie nie bede wiec o co kaman?pretensje mozna miec do tych co zalozyli ten watek i pisali ze bede itp....ostatni byl spontan i takie sa najlepsze widac jak wymyslimy cos z czasem na przod to mozesz liczyc na info
bez odbioru
Cytat:
2008-07-10 20:46:25, arti31 pisze:
aa to sorki . Nie było tematu Prawda jest jednak taka że wcześniej też się nie kwapiliście a ten ostatni spot był ponoc spontaniczny więc ... To ja podziękuję i z powaznymi ludzmi pójde na zlot na soli bez odbioru...

  
 
Cytat:
2008-07-10 19:39:45, JarcioFordzik pisze:
nie powazni ludzi to i temat nie powazny,proponuje go zamknac [...] [...]myslimy nad kolejnym dla konkretnych ludkow



Twoim zdaniem Jarku prawie wszyscy są nie poważni?

Ja powiem wam tak, po spocie w koronowie, tym którego organizował Wyżyniak i ja ODECHCIAŁO mi się jakich kolwiek spotów!!!
Wyszło jak wyszło, poważni ludzie poszli spać a ja ze względu na to że nie należę do tej grupy zostałem sam!
Skoro jestem nie poważny to nie będę przeszkadzał super poważnym ludzią Jarku. to by było na tyle. Zorganizuj dużego spota dla poważnyc ludzi i zadbaj o sektor dla grupy tych nie poważnych, bedziemy mieli gdzie sobie pogadac!!!
POZDRO
  
 
I ja również proponuję zamknąć ten temat
  
 
Cytat:
2008-07-11 17:44:03, JarcioFordzik pisze:
sluchaj koles: 1.pisalem cos gdzies o tobie? [...] 4. co do koronowa, skoro z kilkunastu osob zostales tylko ty z panna i ziomkiem na noc,spiac w samochodzie,gdzie o godz 20 wszystkim bylo juz zimno ze sie zmyli i jezeli to uwazasz za dowod JAKI JESTES POWAZNY to nie mam nic do dodania 5. nie chcesz wpadac na spoty,to nie wpadaj.



1. to uważam że to nie tyczyło się konkretnie mnie lecz większej ilości osób
2. tak wogóle to wątek kol. Quattro więc on powinien decydować na temat spota
3.Wyszedł Ci SPONTAN no i co z tego? Chciałem przyjechać ale wolałem wymyślić historyjkę ze gdzieś tam jadę bo nie pasuję do poważnych ludzi
4. Nikt nie powiedział że SPAŁEM w samochodzie może nieźle się bawiłem w ciepłym miejscu?, skąd wiesz że byłem jako jedyny z FEFK, w koronowie też mieszkają ludzie i ktoś z nich napewno jest zarejestrowany na tym forum?
5. SPOKO!
Nie będę się już rozpisywał na temat koronowa bo nie chcę robić Off topu ale powiem ci kiedyś jak i z kim się nieżle bawiłem!

Uważasz się za najlepszego organizatora zlotów to fajnie, zazdroszczę ci. Ja niestety jestem nieudacznikiem bo nie wypalił mi spot który organizowałem z Arturem i od tego czasu jestem nie poważny bo odbiło mi z tego powodu do takiego stopnia że spałem w samochodzie
  
 
Koniec tego przekomarzania się! Zamykam wątek bo zszedł z głównego tematu dość mocno. Jeśli macie jakieś ale to proszę je wyjaśniać na priv!

Jak ochłoniecie i będziecie chcieli zorganizować spotkanie to proszę o info - odblokuję wątek.

To tymczasem, borem, lasem