[kiepas96] Custom woofer :d - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nono tak też chyba zrobie, może ktoś miał ten sprzęt czy warto to kupować wogóle
  
 
z tego co wiem chyba lepsza będzie pneumatyczna
  
 
zobacze jeszcze popytam

znalazłem moje dzieło na starym lapku taki es by mi sie widział
tylko bez tego gej looka i z grillem cossa

  
 
co może być przyczyną długiego odpalania na benzynie w zetcu 1.6
kiedyś palił na dotyk, ostatnio ma takie loty że nie bardzo, musze go piłować kilka sekund i wciskać pedał gazu.

Filtr powietrza wymieniany w terminie czyściutki tak samo świece i kable, świece wyciągałem ostatnio i zrobiłem przerwe o,7 ze względu na LPG


[ wiadomość edytowana przez: kiepas96 dnia 2008-06-11 10:32:43 ]
  
 
Ja przerwy na swiecach wcale nie zmiejszałem wedlug zalecen gazowników, pozostawiłem tak jak jest w oryginale i nie mam problemów z odpalaniem.
A czy pompa daje dobre cisnienie, zmień jeszcze filtr paliwa.
  
 
pompe słychać i tyle wiem, jak sprawdzić czy daje dobre cisnienie
co do świece to wcześniej miałem nie zmniejszone i było to samo
filtr paliwy wymieniony jakieś pół roku temu
  
 
Na listwie wtryskowej masz miejsce do podłaczenia manometru zazwyczaj an tym miejscu do podłaczenia jest niebieski lub zielony kapturek zabezpieczający.
  
 
Woofer zamontowany, skrzynia bass reflex ok 22l liczona pod inny głośnik. Wytłumiłem i wsadziłem tam głośnik STX GDN 22/120/SS 4Ohmy.
Port około 15cm średnica 7cm. Powinien mieć ok 30 litrów skrzynie, ale powiem wam że jestem pozytywnie zaskoczony, gra fajnie. Cena głośnika to ok 60zł. Przymocowany do podłużnicy i do karoserii.
Pozostaje tylko teraz wykończyć.

Głośnik jeżeli by ktoś kupował to polecam sklep nowyelektronik.pl szybko i solidnie zapakowany.




głośniki z półki na sprzedaż są JBL 396e 6x9 70W rms



[ wiadomość edytowana przez: kiepas96 dnia 2008-06-22 12:49:52 ]
  
 
Cytat:
2008-06-07 20:44:19, kiepas96 pisze:
zobacze jeszcze popytam znalazłem moje dzieło na starym lapku taki es by mi sie widział tylko bez tego gej looka i z grillem cossa



A może by tak zagadać do jakiegoś producenta coby klary zrobił na przód do Mk5,6 co wy na to

STX daje rade miałem ten największy 4AP grał fajnie
  
 
Daj zdjecia jak skonczysz ,bo teraz wyglada to dziwnie A moze caly bok zaslonisz az do siedzen - robiac miejsce (schowek) na trojkacik czy gasnice??
  
 
tak po drugiej stronie mam zabudowany wzmacniacz, woofer będzie tak samo no i może jakiś schowek, materiał czarny taki polaropodobny



  
 
Swietnie,dostep do lampy zostawiles. Ja myslalem zabudowac do konca i jakies drzwiczki zrobic,aby zarowke szlo wymienic ,gasnice wrzucic i trojkacik. Mozesz zrobic nowa fotke,taka jasniejsza,zeby lepiej bylo widac??
  
 
  
 
Ale drugiej strony,tej gotowej
  
 



ps sprawdź priv
  
 
STX.PL

Glosnik fajny, mam na nim zbudowane satelitki w domu, super sie sprawuje, wykonanie spoko, ale jak dla mnie troche za cicho to bedzie grac znam mozliweosci tego glosnika :p
  
 
Ja moge powiedzieć o tym głosniku tyle że za ta cene lepszego raczej nie będzie. Wzmacniacz mam 120 rms ustawiony na połowę bo zatyka uszy i słuchanie jest męczące a dla mnie ważniejsze jest przyjemne granie niż nagłaśnianie ulic po którymi jade. Nie szpanuje 15 letnim śrutem.


[ wiadomość edytowana przez: kiepas96 dnia 2008-06-22 14:39:39 ]
  
 
pułka obklejona nowym materiałem klejem boll



no i sub zabudowany mdfem 6mm



teraz tylko jakieś maskownice spasować