Amory

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam sprawe mam walniety 1 tylny amor nie wiem czy kupic ze szrotu uzywany czy lepiej orginalne 2 nowe ale tez jest sprawa bo w sklepie sa kayaba po 110 zl a na allegro po 55 za sztuke czy warto wziosc te z allegro czy to szmec bedzie doradzcie
  
 
Bankowo nowe i bankowo 2 szt. Za 55zł nie spodziewaj się rewelacji. Dobry amortyzator kosztuje znacznie więcej.
  
 
nie no 1 amor 55 zl a 1 w sklepie 110 tylko w sklepie kayaba
  
 
Cytat:
2008-05-27 12:08:15, sey pisze:
nie no 1 amor 55 zl a 1 w sklepie 110 tylko w sklepie kayaba



cena mowi sama za siebie jeśli chodzi o jakość
  
 
moim skromnym zdaniem nowe
  
 
tanie amory może pasują wymiarowo ale niekoniecznie będą trzymać parametry przez dłuższy czas.. na Twoim miejscu kupiłbym coś porządniejszego, chociażby te Kayaby
  
 
Jak chcesz tym autkiem jeszcze pojezdzic to kup cos lepszego! Troszke sie naroibilem juz przy amortyzatorach i powiem Ci ze najlepsza opcja to Billstein, ale te KYB tez posmigaja
  
 
Wiesy jak skonoca ci sie y alegracya to nic nei poradyisy a jak padna ci ye sklepu to masy gwarancje... y tzlnimi nie ma ya duyo robotz pryz wzmianie... ale doradyabzm ci kupic cos lepsyego dasy wiecej ale ya to duyej pojeydyisy....
  
 
Cytat:
2008-06-05 23:46:07, Spinki pisze:
Wiesy jak skonoca ci sie y alegracya to nic nei poradyisy a jak padna ci ye sklepu to masy gwarancje... y tzlnimi nie ma ya duyo robotz pryz wzmianie... ale doradyabzm ci kupic cos lepsyego dasy wiecej ale ya to duyej pojeydyisy....



?
  
 
Cytat:
2008-05-27 00:38:10, sey pisze:
witam mam sprawe mam walniety 1 tylny amor nie wiem czy kupic ze szrotu uzywany czy lepiej orginalne 2 nowe ale tez jest sprawa bo w sklepie sa kayaba po 110 zl a na allegro po 55 za sztuke czy warto wziosc te z allegro czy to szmec bedzie doradzcie



Kup nowe i koniecznie 2. Nie ma sensu oszczedzać.