Kierunkowskaz w postojówce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukałem na ten temat info, rozmawiałem z kolegą surec, ale chciałem zebrać tutaj co i jak nie tylko dla siebie ale także innych którzy chcieliby zastosowac takie coś u siebie a dla których połączenie zderzaka od RSa z lampami RSowymi jest oklepane...

pytanie moje brzmi:

-czy wejście tzn kostka/złącze od postojówki jest takie samo jak od kierunku
-jaką żarówkę musze wybrać
-czy wnetrze postojówki jest odpowiednio "błyszczące" aby sygnalizowanie kierunku było widoczne
  
 
up
  
 
co do zarowki to najlepiej aby byla tej samej mocy

ja mam zarowke w halogenie i w momencie zmienienia w21w na w5w praktycznie nie bylo przerwy....

  
 
Cytat:
2008-06-07 03:23:01, trance pisze:
...rozmawiałem z kolegą surec...


to ja już nie będę się produkował....
  
 
hehe surec, Twoje doświadczenie na pewno by pomogło nie tylko mnie bo myślę ze to ciekawy temat...coś oryginalnego mieć lampy od RSa ale zderzak zostawić zwykły
  
 
trance, patrz kolega Grand_XR3i, on właśnie na partyzantke zrobił kierunki w postojach po tym jak wymienił moretki na lampy rsowe. 3szt w5w w tym dwie schowane w blotniku i daje rade
  
 
...u mnie ma się sprawa tak:
1.RS-owe postoje dostały nową gładką szybkę

2.Wnętrze czeka jeszcze na przemyślenia, ale będzie zapewne coś czarnego...albo może coś takoś...:

3.Spokojnie wystarczy taka żarówka+mocowanie:
12V23W
4. Albo dać sporo LED (tutaj kierunek od MK5):

5.Przy zbyt dużej mocy żarówek przerywacz może zmniejszyć częstotliwość mrygania...
6.Należy przewidzieć przeniesienie gdzieś samych postoi. Można też zakupić takie cóś:
KLIK i zamiast halunu dać np kierunek, albo przynajmniej mieć postojówki. Takie haluny elegancko powinny zmieścić się w narożu zderzaka MK5-6. Ja mam halogeny od mondeo i tam właśnie włożę postojówkę.
To tyle z mojej strony...mam nadziję, że coś tam pomogłem...
  
 
surec ale te halo od mondeo wchodzą bez problemu? czy trzeba coś rzeźbić, bo widze ze Ty tak wszystko robisz dokładnie i dopasowujesz
  
 
Cytat:
2008-06-10 10:24:06, trance pisze:
surec ale te halo od mondeo wchodzą bez problemu? czy trzeba coś rzeźbić, bo widze ze Ty tak wszystko robisz dokładnie i dopasowujesz


w to wgłębienie zderzaka nic nie wchodzi bez problemu, a im dalej od śrogda na zewnątrz tym gorzej. haluny po zmierzeniu powinny wejść i jakoś się komponować. Wczoraj zanabyłem cały zderzak z nakładką RS za grosze, więc będę mierzał na sucho, a później przeniosę to na auto...A rzeźba przy halunach od mondeo jest konieczna, bo zderzak jest w tym miejscu pełny, ale zamierzam nakładkę trochę zmodyfikować i powinno wyjść oki...
  
 
haluny się jednak nie mieszczą, gdyż wystają podłużnice....
Moga się jedynie zmieścić, albo mało głębokie, albo wąskie soczewki...ale trochę modyfikacji i będzie git...i płytkie pozycyjne się zmieści...