ZLOT letni OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaraz jade na dzialke, aby wszystko dla Was przygotowac.
Do zobaczenia w piatek.

  
 
Witam!
przykro mi, ale nei damy rady przyjechać, miałem problemy z autem, trochę wydatków na wakacjach i krótko mówiąc nie mam czym ani nie mam za co przyjechać .
Życzę wszystkim miłej zabawy i jeszcze raz przepraszam.
  
 
widze ze jedna wielka kup.. z waszych deklaracji
  
 
Wąż do wody - 3zł/metr

Kabel zasilający - 2zł/metr

Ręczne mycie samochodu przy prowizorycznym oświetleniu o 22 w nocy poprzedzającej wyjazd na zlot - bezcenne

  
 
Noooo ja na bank bede nie wiem czy sam czy nie ale bede, autko wyszykowane rano jeszcze na polerke lamp jade zmienie przegub poprawei szyby tzn folie na szybach i melduje sie chocby nie wiem co sie dzialo hehehe................ lipa ze ak malo osob bedzie ale coz mowi sie trodno
  
 
a ja p... nie myje no chyba ze po drodze bedzie jakis karcher a co do frekwencji
  
 
nie obiecywałem i dobrze bo nie będę miał czasu. Miałem nadzieję, że choć na jedną noc uda mi się wyrwać do Was no ale niestety. Zbyt dużo mam na głowie przed ślubem. Zapraszam jeszcze raz w następną sobotę do Lublina na godzinę 16. Więcej inf. w stosownych wątkach tego forum .

Have fun guys, niestety beze mnie

pzdr
  
 
Cytat:
2008-08-22 10:44:24, maryjan pisze:
a ja p... nie myje no chyba ze po drodze bedzie jakis karcher a co do frekwencji



Ja musiałem, bo mi moje kochane pieski zrobiły wycieczke po samochodzie i wyglądał jakbym wrócił z CamelTrophy ...

Minus tego taki, że od razu widać jak na dłogi rychy na lakierze (ku..wa!). No nic. Się polakieruje jak psiaki wydorośleją
  
 
Byłem, piłem, się ubawiłem i (niestety) już wróciłem

Dzięki za imprezkę
  
 
Cytat:
2008-08-23 13:53:42, YAQB pisze:
Byłem, piłem, się ubawiłem i (niestety) już wróciłem Dzięki za imprezkę



ja tez i teraz mam zaburzenia blednika
  
 
hehe impreza była bardzo miła Maryjanie

Dzięki Maćku za organizację i zaproszenie
Kubie dziękuję za transport szybki i skuteczny
Reszcie dziękuję że.... byliście




[ wiadomość edytowana przez: Allll dnia 2008-08-25 21:01:44 ]
  
 
Cytat:
2008-08-25 20:58:27, Allll pisze:
Kubie dziękuję za transport szybki i skuteczny




A tam szybki ...





P.S. Niestety nie udało mi się dojechać do końca skrzyni, bo wiał silny przeciwny wiatr ...
  
 
och wy krejzolki
podrzuc zdjecia z piatku
  
 
Fajna impreza. Szkoda, że chłopaki nie mogli zostać jeszcze na jeden dzień.
Alko zostało tyle, że trzeba będzie szybko się spotkać
  
 
Dostaliście fotki na @ ?
  
 
Dostałem i już są na picassie.


Wyszogród 2008