[SEBOV12]Znacie go?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na głowie to powinien stanąć moderator żeby spróbować zrobić pożądek z takimi wątkami
  
 
Cytat:
2008-06-15 09:57:13, slawas1 pisze:
na głowie to powinien stanąć moderator żeby spróbować zrobić pożądek z takimi wątkami



Na życzenie ... takie małe OT.
  
 
Panowie jaki kolor byscie proponowali ja mysle o jakims niebieskim odciniu.
Ma ktoś może zawias 60/60mm w swoim essie?? Jak sie jeżdzi??
  
 
W sobote zagoscil nowy wydech w escorcie. moim zdaniem fajnie wyglada






[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-06-22 22:51:24 ]
  
 
Cytat:
2008-06-22 22:39:27, Sebov12 pisze:
W sobote zagoscil nowy wydech w escorcie. moim zdaniem fajnie wyglada



Kwadratowy otwór na okrągłą rurę?
  
 
HEHEHEHE wiedzialem wczesniej byl inny wydech zobacz fotki i bedziesz wiedzial czamu
  
 
[SEBOV12]Mutacja ESSINY ... rzeczywiście niezły mutant z niego wyjdzie

joke
  
 
Cytat:
2008-06-22 22:49:14, Sebov12 pisze:
HEHEHEHE wiedzialem wczesniej byl inny wydech zobacz fotki i bedziesz wiedzial czamu



Naprawiłbym to w niedalekiej przyszłości
  
 
tak tez sie stanie przy malowaniu zagosci nowy zderzak ale najpierw podluznice

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-06-22 23:23:37 ]
  
 
Panowie ile podluznice kosztuja??
  
 
hehe nie moja wina ze wyglada tak to robota poprzedniego wlaściciela

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-07-05 19:23:16 ]
  
 
co to jest??moze jestem przewrazliwiony ale wrocilem z wakacji auto stalo tydzien bez ruchu wsiadam dzis odpalala(za pierwszym strzalem) ide do tylu a z rury leci bialy dym na benzynie i gazie. Wie ktos moze czemu??

  
 
Cytat:
2008-06-23 20:19:51, Sebov12 pisze:
Panowie ile podluznice kosztuja??



zależnie od stanu zgnicia,,, czasem się nie robi to niema sensu i auto może się złamać...

biały dym ? uszczelka pod głowicą do wymiany
100 zł i cały dzień roboty
  
 
Cytat:
2008-07-05 20:11:04, Grand_XR3i pisze:
zależnie od stanu zgnicia,,, czasem się nie robi to niema sensu i auto może się złamać... biały dym ? uszczelka pod głowicą do wymiany 100 zł i cały dzień roboty





no podluznica nie najlepszy stan po klepnieciu mlotkiem dziurka i sypiaca sie rdza
jak dymienie do jutra nie przejdzie to wymienie uszczelke bo mysle ze moze to byc dlatego ze auto stalo i deszcz padal podobno kilka dni
  
 
Cytat:
2008-07-05 20:14:54, Sebov12 pisze:
no podluznica nie najlepszy stan po klepnieciu mlotkiem dziurka i sypiaca sie rdza jak dymienie do jutra nie przejdzie to wymienie uszczelke bo mysle ze moze to byc dlatego ze auto stalo i deszcz padal podobno kilka dni



Stary uciekaj od tego auta...
kumpel tak miał w escorcie ale mówił że jego to nie interesuje. Jechał kiedyś w 5 os. wpadł w dziurę na drodze i auto się dosłownie złamało w pół.

a Gdzie te podłużnice się kończą ? pod bagażnikiem czy na całej długości?
  
 
Cytat:
2008-07-05 20:50:57, Grand_XR3i pisze:
Stary uciekaj od tego auta... kumpel tak miał w escorcie ale mówił że jego to nie interesuje. Jechał kiedyś w 5 os. wpadł w dziurę na drodze i auto się dosłownie złamało w pół. a Gdzie te podłużnice się kończą ? pod bagażnikiem czy na całej długości?




no ja chce to zrobic a w aucie jezdze tylko ja i dziewczyna nie wiem gdzie sie koncza nie zwrocilem uwagi.
  
 
bialy dym to raczej para wodna...
  
 
Cytat:
2008-07-05 21:58:46, yezXR3i pisze:
bialy dym to raczej para wodna...


to może spowodowana odpalaniem wody z układu chłodzącego którą zasysa poprzez nieszczelną uszczelkę?
  
 
też możliwe. ale jak układ wydechowy ma mokry itd i auto stało długo to przez jakiś czas moze troche pary wodnej wydalać. ale jakiś czas.
  
 
Cytat:
2008-07-05 23:22:17, yezXR3i pisze:
też możliwe. ale jak układ wydechowy ma mokry itd i auto stało długo to przez jakiś czas moze troche pary wodnej wydalać. ale jakiś czas.



Prawdopodobnie masz racje bo wczoraj przejechalem sie kawalem zatrzymalem furke i z wydechu nie widzialem dymu dziś znowu sprawdze. Ma ktos pojecie gdzie kupic podluznice i jak sie to kupuje cale czy czesci??