[SEBOV12]Znacie go?? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-08-17 15:46:45, JarcioFordzik pisze:
mnie tez czekaja podluznice do zrobienia,zbieram kase na po zimie,bo kocham moja essinke i nie dam jej sie zepsuc...szkoda bedzie nastepnego essa,ktory pojdzie na czesci,tymbardziej ze troszke pracy w niego wlozyles...




no mnie tez szkoda bo to pierwsze auto ktorym mi sie bardzo dobrze jezdzi. szukam jakiegos rsa miedzy innymi.ale tak jak mowie moze jakies czesci z niego ktos do swojego wsadzi
  
 
Cytat:
2008-08-04 20:43:19, Sebov12 pisze:
podobno da sie przeczytac normalnie poprzez naklejke. a rejestracja miala lezec w tym wlocie ale sie deko nie zmiescila



widziałeś kiedyś zdjęcie z fotoradaru?
ja bynajmniej widziałem, policjant pytał KTO prowadził bo niebardzo dało się ocenić kto To.
a wy mówicie o czytaniu naklejeczki

naprzykład tak wygląda zdjecie
MERCEDES albo tak peugeot

a Wy mówicie o czytaniu naklejeczki... BA jeden znajomy policjant pracuje w dochodzeniówce wydział od kradzierzy samochodów.
i on SAM jak jedzie na wakacje to sciąga przedną tablice...
  
 
Cytat:
2008-08-18 14:55:29, Grand_XR3i pisze:
BA jeden znajomy policjant pracuje w dochodzeniówce wydział od kradzierzy samochodów. i on SAM jak jedzie na wakacje to sciąga przedną tablice...



Grand_Xr3i Twój znajomy się dogada jak zatrzymają go za jazdę bez przedniej tablicy, a sebov czy każdy inny z nas zapłaci 200zł, dostanie 2pkt.karne i w dodatku bedzie musiał przy policmajstrach przekładać tablice z tyłu na przód...
takie jest niestety taryfikator wykroczeń...
dobrym patentem jest preparat foto bloker czy coś w tym stylu który powoduje ze tablica przy błysku flesza odbija swiatło w takim stopniu że nie widać liter tylko odbłysk

Sebov - przepraszam za OT
  
 
Cytat:
2008-08-18 15:04:27, ArekCLX pisze:
dobrym patentem jest preparat foto bloker czy coś w tym stylu który powoduje ze tablica przy błysku flesza odbija swiatło w takim stopniu że nie widać liter tylko odbłysk



Wierzysz ze to działa bo ja nie Nawet był o tym program chyba na TVN Turbo i powiedzieli że to jest o prostu nabijanie ludzi w butelkę

Grand - Da się odczytać z naklejki bo własnie mój kolega dostał w ten sposób ładną fotkę bez tablicy ale z numerem rejestracyjnym
  
 
Cytat:
2008-08-18 15:50:36, TomekBury pisze:
Wierzysz ze to działa bo ja nie


coś tam działa, nie mówiłem o tym preparacie z tvnu ale znajomek kupił kiedyś takie cuś w arpolu i dostał zdjęcie, tablicy nie było widać ale odczytali z naklejki
  
 
Sebov jak chcesz dobrą bude tez 3d z szyberem to może sie załatwi, gadałem z kolesiem ale bedziesz musiał sam się z nim dogadać konkretnie co do ceny. Progi były robione, podłużnice są oki(drobne łatki w jakimś miejscu), podłoga ogólnie prawie cała dobra a co bedzie jeszcze do roboty z nią to zrobi... tak mi mówił, lecz najlepiej jak sam podjedziesz i pogadasz co i jak

mu zawadza na podwórku i chce się jej pozbyc... jak cos to wiesz gdzie pisać kwestia czy chcesz sie w takie coś bawić...
  
 
i stało sie essa juz nie ma.Miala byc Hania Civic coupe ale sentyment do marki zostal i w moim posiadaniu jest FORD(reszte zobaczcie


1996 klima abs air bag gaz i kilka innych
  
 
Zamienil stryjek siekierke na kijek
  
 
Cytat:

Zamienil stryjek siekierke na kijek



podpisuje sie pod tym rowniez..
  
 
ja tez sie zgadzam ze stryjkiem....juz mogles chociaz hatchbacka kupic,bo mondeo mk1 w combi to jedno z najbrzydszych aut w combi jakie widzialem....samo mk1 super-moj tata ma z 93r i wciaz jezdzi,rudej nie ma....
  
 
Cytat:
2008-08-05 21:02:59, Sebov12 pisze:
moze nie jestem na tym forum długo ale zdarzylem zauwazyc ze kazde auto robione na tym forum (musi)byc robione na rsa. Jak ktos robi inaczej to juz jest dzinie i nie mowie o swoim przypadku tylko juz gdzies widzialem watek...



jakos daras mk7 na RSa nie przerabia i sa same ohy i ahy, pompa tez ma dosc kontrowersyjny styling mk4, a konkurs w swojej kategorii wygral, i to ledwo po pokazaniu auta w klubie. poprostu auto musi wygladac, a nie miec kupe zywicy bez skladu i ladu. jak sie robi jeden element, to tak zeby pasowal do innych, a ze pakiet stylistyczny rs/xr jak i dedykowane pakiety zendera sa bardzo ladne, dopasowane i przy okazji banalnie proste do wpasowania w auto (bo sie tylko przykreca) to nic dziwnego ze wiele ludzi wybiea ta wlasnie droge. stylingowac essa nie jest latwo, ale popatrzcie na Darasa, Pompe, Fryskowego sedana i Borysowa kombice - byly robione bez gotowych zderzakow itp, a wygladaja super, a kazde z nich calkiem inaczej i w innym stylu.
  
 
A naklejeczke przykleja sie tak i problemu nie ma :
  
 
Aż z ciekawości zajrzałem między paragrafy i tak :

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY
z dnia 22 lipca 2002 r.
w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów.
(Dz. U. z dnia 21 sierpnia 2002 r.)

"§ 30. 1. Pojazd samochodowy, z wyjątkiem motocykla, oznacza się nalepką kontrolną, o której mowa w § 6, na której jest umieszczony numer rejestracyjny pojazdu.
2. Pojazd, o którym mowa w ust. 1, oznacza się tylko jedną nalepką kontrolną, którą właściciel pojazdu umieszcza wewnątrz pojazdu w prawym dolnym rogu przedniej szyby."

Ani słowa o tym, że naklejka nie może być przysłonięta, lub w pełni widoczna. Wychodzi na to, że jesteś kryty
  
 
Sorry za OT
Gdzieś czytałem że jak ludzie wykorzystajuą auta do przestępstw, to ściągają tablice, ale kompletnie zapominają o naklejce na szybie I na tym właśnie wpadają Seba masz problem z głowy
  
 
tez mam zaslonieta wycieraczka
  
 
Znacie moze go??
Szykuje sie na niego nie wiem czy warto.

RS
  
 
Cytat:
2008-09-24 19:21:10, Sebov12 pisze:
Znacie moze go?? Szykuje sie na niego nie wiem czy warto. RS



auto z fotum !
  
 
aa moze cos dokladniej