Grillowanie Dąbrowa Górnicza 06.07 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie chce nikogo pokrzywdzić ale nie róbmy już zamieszania i pozostawmy datę jaka widnieje w tytule

proponuje godzinę 15
miejsce spotkania tak jak ostatnio REAL Dąbrowa górnicza
miejsce docelowe Pogoria, jeszcze sie pomyśli która bo nie wiadomo kto przyjedzie (mam na musli dobro aut o niestandardowej wysokości)

pozwolę sobie rozpoczac liste

1. kolo21dg
  
 

1. kolo21dg
2. snale

ale nie obiecuje że na 100%
Kolo, w razie czego to mnie zabierzesz?

Jak dojechać pod tego Reala? Podajcie ulice
  
 
1. kolo21dg
2. snale
3.Drif
  
 
Cytat:
2008-06-30 19:17:21, Snale pisze:
1. kolo21dg 2. snale ale nie obiecuje że na 100% Kolo, w razie czego to mnie zabierzesz? Jak dojechać pod tego Reala? Podajcie ulice


pytasz a wiesz niema problema

real jest na trasie z katowic na olkusz, krakow(zapomnialem jaka to droga) ale nie A4 !!!
jest tylko 1 real na tym odcinku wiec nie powinienes miec klopotu.
po drodze bedzie auchan, makro, castorama i wlasnie ten real
wszystkie markety po lewej, mijasz je kolejno
  
 
wymienione markety będą za rozwidleniem

<- warszawa //// krakow ->

oczywiście bijesz na prawice "lajkoniki"
myślę ze wyczerpująco sie wywiodłem i coś pomogłem
i oby moje wypociny nie poszły w las jak moja nauka

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2008-06-30 23:24:57 ]
  
 
na trasie E94..

bobas biore tego zespolonego obojętnie jaki moze byc z regulacja moze być bez. nie ważne.

a i postaram się być na spocie
  
 
ejjj.. misie dajecie dupala... może jednak piątek... jest więcej chętnych na piątek..
  
 
Zmartwię Cię yez ale nie będzie mnie na spocie musimy wybrać inny sposób żeby się ugadać i zrobić deal
  
 
a no to nie tak źle. w sobotę bede z dziewczyną w katowicach na piotrowicach - masz gdzieś tam niedaleko?
  
 
Cytat:
2008-07-01 21:55:18, yezXR3i pisze:
a no to nie tak źle. w sobotę bede z dziewczyną w katowicach na piotrowicach - masz gdzieś tam niedaleko?


kawałek drogi mam a nie jedziecie może gdzieś przez Bogucice?
albo koło IKEA? na rozdzieniu?
  
 
odświeżę temacik może ktoś jeszcze go dostrzeże bo kiepściutko z chętnymi na wyśmienitą kiełbaskę z dąbrowskiego grila
  
 
no bede wracał koło ikei i tego carrefoura co tam jest bo jadę przez trzy górki i na trasę na olkusz wiec jak?
  
 
Wiec możemy sie umówić na Ikeii Numer kom, na priv
  
 
ale zostaje data 06.07 i godz. 15.00? bo jeśli tak, to się piszę + osoba towarzysząca
choć mało nas

[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2008-07-02 23:00:30 ]
  
 
Cytat:
2008-07-02 22:59:32, Wuipe pisze:
ale zostaje data 06.07 i godz. 15.00? bo jeśli tak, to się piszę + osoba towarzysząca choć mało nas [ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2008-07-02 23:00:30 ]


data i godzina nie uległa zmianie
  
 
ilu nas w sumie Będzie osób
  
 
w sobote jade zrezygnowac z roboty weekendowej i jak dobrze pojdzie to w niedziele sie pojawie; )
  
 
Panowie to ilu nas na Spota przybędzie


Podajcie listę osób

1.DriF
2. Kolo21dg
3. ?
4.?
5.?

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-07-04 06:56:22 ]
  
 
Cytat:
2008-07-03 19:03:57, DriF pisze:
Panowie to ilu nas na Spota przybędzie Podajcie listę osób 1.DriF 2. Kolo21dg 3. ? 4.? 5.? [ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-07-04 06:56:22 ]



wyluzuj kto będzie to będzie a kto nie przybędzie to już może żałować tej wspaniale pachnącej, ociekającej tłuszczykiem, z aromacikiem chmielowego trunku kiełbaski
  
 
1.DriF
2. Kolo21dg
3. AreQturbo
4.?
5.?
6.?