[iglaxr3i] Xr + Vr6 jedyny taki. - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-05-07 19:07:36, iglaxr3i pisze:
Dokładka jest dodatkowo poskrecana na wkrety co 1,5 cm i od strony głownej zderzaka zalaminowana dopiero potem nałozyłem szpachle ,a czy bedzie pekac czas pokaze poprzednio zrobiony zderzak w taki sposób mi sie nic nie działo



ja juz przeszlo poltorej roku mam tak zrobione. tyle ze sroby mam tak co 10cm
  
 
Stan na dzien wczorajszy ,czyli prawie tyłek gotów pod lakier (bez zderzaka) i starte opuszki palców.


No i to by było narazie na tyle ,aha zapomniałem dodac z mniej istotnych rzeczy to taka ze na tyle wyladowały juz oponki 215/40 i decyzja zapadła co do przednich czyli 195 /40 hehe zobaczymy co z tego wyjdzie.

[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2009-05-14 01:40:12 ]
  
 
ja bym wolal zostawic listwe w zderzaku a zaszpachlowac to dole przetloczenie, ktore nijak nie pasuje do calosci auta :/
  
 
Cytat:
2009-05-14 02:40:34, zenq pisze:
ja bym wolal zostawic listwe w zderzaku a zaszpachlowac to dole przetloczenie, ktore nijak nie pasuje do calosci auta :/


zgadzam się, nie ma kontunuacji na błotnikach i zderzakach...
  
 
zakladaj na przod 195/40

cos tam tak brzydko naciapral tej szpachli na tylny zderzak
  
 
a jakos tak wyszło z ta szpachla bo innej metody to nie ma ,a codo listwy to nie chciałem miec tej górnej bo tak samo nie ma jej na przodzie .I mi sie podoba jak bedzie zrobiony cały na gładko to zobaczycie róznice .
  
 
Cytat:
2009-05-14 08:41:31, iglaxr3i pisze:
a jakos tak wyszło z ta szpachla bo innej metody to nie ma ,...


spawarka do plastiku , ale i tak trzeba to finalnie szpachlować...
A jakiej szpachlówki używałeś? Do plastiku, czy zwykła z opiłkani maty szklanej?
  
 
no własnie surec chodzi mi o wyprowadzenie ostatnie kształtu a tego klejem do plastiku nie zrobisz a szpachla to ta włóknem szkalnym i wykonczeniowa.
  
 
Cytat:
2009-05-14 08:51:17, iglaxr3i pisze:
no własnie surec chodzi mi o wyprowadzenie ostatnie kształtu a tego klejem do plastiku nie zrobisz a szpachla to ta włóknem szkalnym i wykonczeniowa.


Zrobisz, zrobisz, ale sporo czasu to zajmuje...
  
 
Cytat:
2009-05-07 18:48:25, iglaxr3i pisze:
...mam w planach posadzenie na klapie spojler z cossa ten niski zlicowany z klapa ,moze wie ktos cos o tym ??



Jedni o nim wiedzą inni są w jego posiadaniu




[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-05-14 09:06:56 ]
  
 
Odpusc sobie ten dol cossa (nie doczytalem,ze go chcesz wczesniej) - okropnie bedzie wygladac,duzo lepszy spoiler oryginal z RS 2000/XR
  
 
seba a mierzyłeś na aucie albo masz fotki??
  
 
Cytat:
2009-05-14 16:42:10, Seba pisze:
Odpusc sobie ten dol cossa (nie doczytalem,ze go chcesz wczesniej) - okropnie bedzie wygladac,duzo lepszy spoiler oryginal z RS 2000/XR



Seba mam juz upatrzony wizerunek mego auta i nie mam zamiaru zmieniac jego kształtu ,uledz moze zmianie tylko kolor i naped ale to juz zalezy od czasu jakim bede dysponował
  
 
Cytat:
2009-05-14 16:56:50, beniobb pisze:
seba a mierzyłeś na aucie albo masz fotki??



Fotek nie mam ale kiedy mialem skrzydlo cossa na czarnym mialem przez chwile sam dol - mi sie to nie podoba
  
 
Cytat:
2009-05-14 09:06:31, DarasBB pisze:
Jedni o nim wiedzą inni są w jego posiadaniu [ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-05-14 09:06:56 ]



U mnie w garażu też taki leży i kurz się na nim zbira. To samo z dekowanym wydechem z nierdzewki FK do RSa
  
 
już niedługo będą leżeć
  
 
Cytat:
2009-05-14 23:29:35, beniobb pisze:
już niedługo będą leżeć



Kurde to ja tyle szukam po alegro i innych tam a wam sie kurzy ,dobra dawac cene na priv i chec sprzedazy,do Darasa pisałem ale nic nie odp.
  
 
Cytat:
2009-05-15 09:23:39, iglaxr3i pisze:
Kurde to ja tyle szukam po alegro i innych tam a wam sie kurzy ,dobra dawac cene na priv i chec sprzedazy,do Darasa pisałem ale nic nie odp.



Nie pisałem, bo sama cena wysyłki z IRL to 130 zł a gdzie jeszcze cena spoilera. Poza tym kupiłem aby zakładać do swojego i póki co plan mi sie jeszcze nie odwidział
  
 
w oczekiwaniu na efekt podrzuce pare fotosow tak zaszpachlowanego zderzaczka z owym spoilerkiem, pare szczegolow innych, ale podobnie



  
 
No piknie te dupsko wyglada ,jednek u mnie nie bedzie ten zderzak az tak okragły.I cos mi sie widzi ze spojler stoi pod znakiem zapytania.
A u mnie prace leca dalej ,tylne podwozie jest juz na nowych elementach ,całosc pod bakiem i belka zostanie wymalowana tak samo jak belka ,bak i inne duperelki.


To co zostało wklejone to tylko pogladówka,na montaz czeka juz maska i przedni zderzak,wszystkie elementy na tylnich chakach sa powymieniane nawet głupie gumki za dobre 70 dych .


[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2009-05-22 19:21:39 ]