[iglaxr3i] Xr + Vr6 jedyny taki. - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mozna powiedziec ze juz jezdzi , brakuje lub musze wymienic paru elementów, glownie szyby i siedzenia , elektryka juz siedzi kable plus i minus pociagniete do silnika , zostalo zrobic chlodzenie na chlodnice .Reszta to ierdoly jakies weze i koncowki to srubka do zderzaka itp.
  
 
Widzisz nie zgadaliśmy się co do kabli, u siebie kable nowe zakładałem plus i minus oraz okucia itd. mam koleszke co ma hurtownie elektryczna i takie rzeczy za przysłowiowego browarka dostaje, jakbyś potrzebował zagniatarkę do końcówek kabli to daj znać posiadam taką na stanie, teraz widziałeś u mnie ten bałagan z tymi kablami pod maska wczoraj z nim gadałem to specjalny samochodowy peszel mi przywiezie zeby to w ładnie w jednym ciagu ułożyć.
  
 
Peszle tez bede potrzebowal ale pozniej wiec sie musimy zgadac.
  
 
Dawno nic nie pisałem , bo nie było tez o czym , ale maszyna zyje ,choc silnik powoli zdycha ,będziemy ratować spoko ludki.A teraz kolektor ownięty bandażem i spięty metalowymi opaskami.


https://youtu.be/xYu4POc8ap4
  
 
Jakiej grubości bandaz ?
  
 
5cm na 2mm
  
 
To porządny, ja nieswiadomie dałem cienki i to słabo izoluje
  
 
Dydykowana rozporka wyczyszczona ,wymalowana i zalozona jeszce tylko te sruby musze dopracowac bo kuja w oko.
  
 
Instalacja zbiorniczka od wspomagania. Musi wleciec wyzsza chłodnica juz w tym momencie.
  
 
fajnie, że coś się dzieje