[iglaxr3i] Xr + Vr6 jedyny taki. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
siatke w czarno, to napewno, zderzaczek ladniutki, choc przydala by sie lepsza sesja (calosc auta i wiecej ujec) i przynajmniej te wloty (wyloty?) na masce dales delikatne, nie kują w oczy przynajmniej
  
 
Pomysł na zderzak naprawdę dobry
  
 
Igła teraz to już bankowo masz urlop od forum na jakiś czas...
  
 
Cytat:
2008-07-15 16:52:37, iglaxr3i pisze:
a kierunki beda biale jak dorwe migacze od scierki bo poco isc na łatwizne i kupywac z UK hehe



to kolego jak pójdziesz na łatwizne i kupisz te cooferuja w uk masz wielkiego browca,zrobił sie niestety RARYTAS
  
 
Cytat:
2008-07-15 22:28:15, yezXR3i pisze:
Igła teraz to już bankowo masz urlop od forum na jakiś czas...



Ano....
  
 
wiec jak dostalem spowrotem zielone swiatlo to sie poprawie ,bo
remik mnie zle zrozumiales mam zamiar wyklepac kierunki z
migaczy od scierki,i fakt troche nagielem reg.

a co do modów to ma juz baze tylnych haków od rs-a wypiaskowane i pomalowane teraz trzeba je uzbroic.
I chyba bedzie zmiana koloru jeszce dokładnie nie wiem ,a i apropo remik masz niezly problem ,wrazie jak bys chcial sie pozbyc paru rzeczy z rqb to daj znac co.

  
 
ja tez nie....niby cos zmienione ale efektu nie ma powalajacego z nog
Cytat:
2008-07-12 03:31:54, trance pisze:
ja tam wielkiej zmiany w zderzaku nie widze...

  
 
gust jest gustem




a takie cos mnie wpienia



[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2008-07-30 12:27:54 ]
  
 
Jak dla mnie zderzak super sie prezentuje i jest to cos nowego bynajmniej dla mnie
  
 
z tym, ze to co pokazales na zdjeciu z czarnym eskiem, a o co masz to wie rozne sprawy - ty kleiles zderzak, a na tym czarnym esie jest dokladka (imho piekna), tyle ze zespawana ze zderzakiem i mimo wszystko sporo sie rozni ksztaltem od Twojej koncepcji (na innych fotach lepiej by bylo widac) w niemcowni mozna taka zakupic nowke w sklepie jakims na necie i nie wiem czy przypadkiem z plastiku nie jest nawet... fajna sprawa tak czy siak...
  
 
mi nawet się podoba ale głownie z racji pomysłowosci.

a dokładka ta na czarnym to gdzie do dostania i za ile ? bo ja bym chciał Ale motyw z powiększonym wlotem też mi się podoba - pod IC idealnie.
  
 
wloty hmmmmm nie widziałem na zywo,a zderzak fajnie choć teraz woła o białe kierunki
  
 
kierunki beda juz jest koncepcja a co do ceny tego zderzaka czy
uw dokładki to jedyne 620zl,chyba kogos pogielono ale taka
cena na e-bay.Ale ja tez chce go miec i kolega juz szuka po
niemcach moze sie cos uda tym razem.


[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2009-05-02 23:37:44 ]
  
 
troche nie pisalem co i jak ale spoko panowie nie stoje w miejscu
narazie zbieram elementy do auta ,jak narazie to mam tylny uklad hamulcowy od rs-a juz wypiaskowany i pomalowany
na dniach dojda nowe klocki i tak az do konca dopiero wtedy auto rozloze i poskladam na nowo.
  
 
no zderzaczek fajnie wyszedł, ale siatkę we wlocie na czarno, a maska to, aż o porządną polerkę


[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2008-08-13 15:04:17 ]
 
 
hehe spoko, ale przynajmniej zderzaczek fajnie wyglada
  
 
Prace naprawde spowolnily no ale trudno
zato kupilem nowe sprzegło oto one:

zapi......a ino sie kurzy teraz mój essi na tym sprzegle

[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2008-08-20 01:40:53 ]
  
 
miałem kiedyś króliczka. Żył ponad 10 lat! kochane zwierzątko...
  
 
Dojechaly dzis nowe zabawki czyli ecu z rqb i przepustnica ciekawe kto chowa walki?? jeszcze
  
 
Oj długo tu nic nie dodałem,ale to ni z lenistwa tylko z braku konkretów.Przez ten długi czas zaopatrzyłem sie w zestaw hamulcowy od rs-a( na tył jeszcze nie zamontowany),silnik jeszcze nie został uzbrojony z powodu braku koncowych elementów lego.
Ale doszły szersze felgi na tył i inny tłumik nie nówka ale w dobrym stanie .No i ostatnio belka została zamontowana bo poprzednia swoja uszkodziłem wraz z jednym zestawem felga+opona.


ps.z powodu wnerwienia usunełem zdjecia bo nie moge zmienic w nich rozdzielczosci

[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2009-05-07 19:10:22 ]