[Assmen] 17" on board :) [foto] - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hm za bardzo zagmatwanie napisalem, chodzi mi o ten PLASTIK w ktorym wszyscy maja siatex ja go wywalilem i dalem sama siatke zamiast calego grila
  
 
Cytat:
2008-06-30 22:39:13, Assmen pisze:
Hm za bardzo zagmatwanie napisalem, chodzi mi o ten PLASTIK w ktorym wszyscy maja siatex ja go wywalilem i dalem sama siatke zamiast calego grila



no teraz zrozumiałem co miałeś na myśli,może w jakimś stopniu ten plastik hamuje zasysanie powietrza ale i tak w bardzo małym stopniu,no ale zawsze jakieś udoskonalenie jest,ogólnie git



[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-07-01 00:13:54 ]
  
 
Jakie mam kupic nakretki na oryginalne szpilki w MK6 5d 1.6 zetec, ??? bo chce kupic na klucz 21 chyba bo sruba na 19 przeleciala mi przez otwor czego efektem jest auto z odpadniętym kołem



Tylko nie krzyczcie bardzo

PS. ladnie pomalowalem ?
  
 
NIE! nie kupuj 21 ani nic takiego. To są ori felgi forda więc musisz mieć ori nakrętki!! One są z takimi pierścieniami ruchomymi i pasują do zwykłych szpilek. Ale Cię zmartwię, w sklepie z częsciami forda przelotowe kosztują 12zł/szt a kryte 20zł/szt

chyba że chcesz średnio pewne z allegro to 7zł/szt.. Ale i tak 7x16=ponad 100zł...

No to wtopa fele sie kupuje z nakrętasami
  
 
Oszty w dupe! no wes blagam Cie nie zalamuj mnie ze tyle kasy ;/ zna ktos cos tanszego!? : (((((((((
  
 
No raczej nic tańszego nie dostaniesz, mi udało się wychaczyć komplet nakrętek za 80zł, ale cały dzień jeżdżenia po różnych sklepach więc nakrętki + paliwo wyszło to samo
  
 
czasem trafią się z używki za ok 50pln ale ciężko dostać. musisz szukać. aha i w Katowicach w sklepie forda przelotówki kosztują 8zł/szt. Niestety ale inną nakrętką NIE PRZYKRĘCISZ! nie ma szans. nawet jak byś coś wykombinował to lepiej sobie przywiąż kamień do szyi i skocz do morza, przynajmniej auta nie rozbijesz

heh makabryczny przykład. ale poważnie mówię, do tych felasiów musisz mieć nakrętki z ruchomym pierścieniem.
  
 
Nie no ide sie poplakac :/ Kobieta mnie zabije.. zna ktos wymiary czy jakis link do oryginalow zebym mogl poszukac na allegro ?

Za kola dalem 500zł z oponami w super stanie prawie nowki, i teraz jeszcze 100zł nakretki :/

Zanim odpadło.. to nawet ladnie sie prezetuja :X





[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-03 01:19:40 ]
  
 
Fakt nakrętasy do felg to droga sprawa, ale mi udało się kupić takie za około 70-80 zł. To jest wersja bez kołnierza, ale i tak pasują (z kołnierzem 2 x droższe).

  
 
tzn niekoniecznie z ruchomym pierścieniem, ja mam stożkowe nakrętki na imbusa... Nakrętki 12mm
  
 
No ale to juz trzeba przymierzać nakrętasy do felg. w kazdym razie na 100% z ruchomym pasują. A wolałbym je kupic bo to 7zł/szt a zwykle to 5zł/szt a 100% pewności nie ma. Z tego co czytałem to do ori felg forda tylko te z ruchomym podchodzą... ja mam te z ruchomym w kazdym razie.

EDIT: te felgi to chyba szprejem malowane... bo jakiś mat ci wyszedł..


[ wiadomość edytowana przez: yezXR3i dnia 2008-07-03 01:24:50 ]
  
 
Taki kolor poprostu, malowalem pistoletem 0.8, nie kladlem jeszcze lakieru
  
 
noo felusie ładne i oponki good year f1, będziesz miał radochę z jeżdżenia na nich
  
 
ło to jakaś piździawka nie dysza lakieru nie kładłeś? chyba klaru miałeś na myśli tak? ale wiesz że klar sie kładzie bezpośrednio na bazie za 15 minut max po godzinie... po potem to już można se równie dobrze nim pięty pomalować gdyż i tak zejdzie....
  
 
heh no coz, no to innym, razem narazie ladnie wyglada, to jest farba PÓŁPOŁYSK wiec chyba nie klamali na puszce :p

AA zeby uprzedzic pytania, to nie są te felgi z allegro, kupilem je od kumpla



[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-03 01:37:50 ]
  
 
co jak co ale widze ze pojecia o malowaniu to ty zbytnio nie masz ;] bez urazy ale najpierw sie podowiaduj to oszczędzisz sobie podwójnej roboty...

EDIT: Tak jak pisałem, najpierw dajesz BAZĘ a za 15 minut BEZBARWNY!! Inaczej to nie ma sensu malowanie.. To co zrobiłeś teraz musisz zedrzeć z tej felgi i malować bazą jeszcze raz a potem klarem.. Bo jak baza ma już dzień to bezbarwnym jej nie pomalujesz. Pomijam fakt że wcześniej podkład trzeba dać żeby rys nie było widać..


[ wiadomość edytowana przez: yezXR3i dnia 2008-07-03 01:40:54 ]
  
 
Wiem jak sie maluje, kolego, napewno nie mam takiego doswiadczenia jak Ty ale się ucze nastepnym razem zrobie tak jak mowisz, po zakupie felg stac mnie bylo na pomalowanie tym co mialem w garażu jak wroce z Wakacji to pomaluje jak mówisz, wtedy sie wszystko dokladnie Ciebie dopytam
  
 
poprostu przysporzyłeś sobie wiecej pracy.. a tak wogóle to na felgi by ci starczyło z pocałowaniem 0,5L bezbarwnego + utwardzacz a kosztowało by to Cie nie wiecej jak 30zł za najtańszy niezły bezbarwny..... A teraz musisz nową baze kupować ktora troche drożej wychodzi no i podklad.. ehh
  
 
Wiesz co, nie mam wiecej pracy to na 100% a to dlatego ze 2 felgi płoneły podejrzewam ze silnik wybuch autu temu co je mialo one wygladaly masakraaaaaa tak ze bez paniki bazy mam cala puszke, a bezbarwny tez, tylko utwardzacza nie mialem to sobie darowalem ;p


[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-03 01:51:25 ]
  
 
Tak wiec, nareszcie moje padło doczekalo sie alusów ! nie wierzylem ze to kiedys nastąpi ale są po pewnych przygodach ktore mozna przeczytac pare postow wczesniej juz wszystko jest OK, malowanie zostaje az do powrotu z Gdyni

No i teraz wiem jak to auto chce by wygladalo!

1 progi
2 zderzaki, ale nie jakies cuda, raczej zenderki lub home made
3 zbierznosc
4 dystanse na tył, lub caly tyl od RS z tarczobębnami
5 normalnej wielkosci hamulce... a nie takie udawane jak mam teraz
6 tył niżej
7 przod lekko niżej
Jak cos wymysle to dopisze, ale to dopiero sierpien czy cos, jak sie dorobie to zrobie

Jak byscie sie zastanawiali za dlugo, MÓJ TO TEN PO PRAWEJ!

A TUTAJ PO LEWEJ!

Mini spocik EBE

----------------------------------------------------------


PS. Nakretki kupilem Oryginalne do tych felg jak radziliscie, 10zł szt. .... ale bynajmniej nie odpadnie kolo :p



[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-04 01:07:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-04 01:22:33 ]