[Assmen] 17" on board :) [foto] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zagazuj go, uśmiech przy tankowaniu bezcenny
  
 
dokładnie, dobry gaz nie jest zły. Jak już założysz to nie będziesz sobie żałował na co innego.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
zagazuj ale tylko i wyłącznie sekwencją
  
 
Ja również zagazowałbym auto, może i będzie trzeba tankować częściej, bo zbiornik tylko w koło, a to aż o 20 l mniej niż w oryginalnym zbiorniczku PB forda, nie zastanawiałbym się jeśli cenę masz tak przystępną.
  
 
zakladaj smialo ja mam rocznik 91 i smiga az milo. tylko co jakies 10-15k km musze wymieniac swiece bo padaja nawet niby te cudowne motorcrafty.
  
 
Slyszalem oponie ze, gaz wypala nagar w silniku i powoduje luzy :X
  
 
Cytat:
Slyszalem oponie ze, gaz wypala nagar w silniku i powoduje luzy :X



...no to mi od 5 lat już wypala i jakoś nie może wypalić .Proszę Cię kolego nie rób zamieszania
  
 
Nie rozumiem, dlaczego niby nie ? bede mieszal i zamieszywał!
  
 
moje auto ma przejechane 250k km z tego 210k km na gazie

olej dalej pelny syntetyk - nie pije
pracuje rowno- dziala bo musi

u mnie jest gaz 2 generacji(albo 3 )

Tato ma sekwencje, gdyby nie kontrolka nie wiadomo by bylo kiedy sie przelancza...sam moment przelaczenia jest niezauwazalny, trakcja oraz sila hamowania po przelaczeniu na gaz rowniez sie nie zmienia

u mnie jest "cyk" przy przelaczaniu
  
 
O takiej odp szukalem, tylko teraz

Czy gaz ma jakies firmy ? tj chodzi mi o same części np jakies znane nie psujace sie jezeli jest co sie zepsuc itp. ?

Ile by kosztowala instalka tj same czesci do sekwencji ? moga byc uzywane
  
 
ja mam 2 gen i przelanczanie jest ustawwiana na opadajacych obrotach i tez jest tylko "cyk"
  
 
moja instalacja jest firmy BRC

nic sie w niej jeszcze nie zepsulo, kiedys sie przestala wlaczac - okazalo sie ze gniazdo bezpiecznika od instalacji przyrdzewialo(6 lat gniazdo dyndalo bezposrednio pod kratka od podszybia) samo gniazdo dostalem od reki, bo nie mialem drobnych

teraz kabel jest odgiety i juz na niego sie nie leje


odnosnie sekwencji pytaj sie innych, mi majster na wymianie filtrow od gazu powiedzial ze jest bez awaryjna
  
 
pisza o sekwencji,ale zapominaja o Blosie,moim zdaniem rozwiazanie jest rewelka,zero strat mocy,prostota jest najlepsza
Jezdze na Blosie juz którys miesiąc i powiem tylko tyule ze lepiej śmiga niz na pb no a poza tym za LPG przemawiaja koszty,jesli smigasz duzo to jak najbardziej zakładaj a to ze zetec jest nie do gazu to bujda
  
 
albo sequent albo nic
  
 
Ok zrobilem! moj mega dolot zagłady 5 min roboty zeby tylko sprawdzic czy w tym moim agregacie cos to da no i? no i dało ! jest roznica objechalem goscia z ktorym mialem kiedys duuzy problem, ale jutro starcie drugie z nim bo mu na psyche wjechalem tak ze sie okaze



material - folia aluminiowa + steropian, spray silikonowy

owiniety caly dolot

zostawiona puszka dolna po dolocie oryginalnym co dalo nawiew zimnego powietrza pod stozek

efekt? co bym z autem nie robil stozek jak i caly dolot jest ciagle ZIMNY proste? proste!

Jak uporam sie z hamulcami to wezme sie za to powazniej, puki co spelnia swoje zadanie.
  
 
po co ci dwa przepływomierze ?
  
 
No bo ten zalozony to jest od Mondeo a ten co lezy to oryginal zepsiuty, ale bynajmniej kable jak mi sie rozlacza to wiem jak podlaczyc, ogolem przeplywka od mondeo w fazie testów pierwsze odczucia:

Spalanie 7l/100 cykl mieszany z ciezką nogą
  
 
Cytat:
2008-06-30 03:44:52, Assmen pisze:
No bo ten zalozony to jest od Mondeo a ten co lezy to oryginal zepsiuty, ale bynajmniej kable jak mi sie rozlacza to wiem jak podlaczyc, ogolem przeplywka od mondeo w fazie testów pierwsze odczucia: Spalanie 7l/100 cykl mieszany z ciezką nogą



7 L to ja spaliłem na autostradzie jadąc na żagle kraków-wrocław dodziś niemoge wyjść z podziwu czemu tak mało ;]

dolot dobry plan ale ja bym puszkę odkręcił i poprowadził rurę pod sam stożek
  
 
No pisalem Ci juz, puszka ma wlot besposrednio z grila oryginalny, ktory super spelnia swoje zadanie dlatego np tez nie dawalem siatexu w gril plastikowy zeby wiecej powietrza lapal.
  
 
Cytat:
2008-06-30 15:50:57, Assmen pisze:
No pisalem Ci juz, puszka ma wlot besposrednio z grila oryginalny, ktory super spelnia swoje zadanie dlatego np tez nie dawalem siatexu w gril plastikowy zeby wiecej powietrza lapal.



Assmen myślisz że przez siatex będzie mniej powietrza lecieć czy jak?
ja u mnie sprawdzałem z siatką i bęz i żadnej różnicy nie ma