[Assmen] 17" on board :) [foto] - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to sa 16stki?
  
 
fajne felusie a na pierwszym zdjęciu ten Colt ma zajefajną rejestracje
  
 
17stki opony 205/40

No super ma rejestracje ze Zgierza chyba kumpel jeszcze nie przerejestrowal ;p
  
 
No to mozecie mi pogratulowac, ukrecilem szpilke jak odkrecalem nakretke u wulkanizatora
  
 
Cytat:
2008-07-04 14:28:54, Assmen pisze:
No to mozecie mi pogratulowac, ukrecilem szpilke jak odkrecalem nakretke u wulkanizatora



no to zgodnie z życzeniem - gratulacje
 
 
Cytat:
2008-07-04 14:28:54, Assmen pisze:
No to mozecie mi pogratulowac, ukrecilem szpilke jak odkrecalem nakretke u wulkanizatora

ja również sie dołączam się GRATULACJE
  
 
  
 
Assmen dystanse nic nie maja do belki RS - ta i ta rownie jest szeroka.
  
 
Aha :/ myslalem ze RS jest szersza no trudno
  
 
Hm! Chce zalozyc sobie chłodnice oleju taka home made patent mam juz swoj i potrzebne rzeczy, pytanie mam tylko czy mozna schlodzic olej ? czy lepiej nie tykac, wiadomo na zime bym zakrywal ją, ale no poprostu ten silnik grzeje sie TRAGICZNIE i mnie to dobija powoli po przejechaniu 100-200m w sloneczny dzien nie idzie dotknac pokrywy silnika ;/ czy chłodny Olej bo zimny to on nie bedzie, nie zaszkodzi silnikowi ?
  
 
Cytat:
2008-07-05 02:17:21, Assmen pisze:
Hm! Chce zalozyc sobie chłodnice oleju taka home made patent mam juz swoj i potrzebne rzeczy, pytanie mam tylko czy mozna schlodzic olej ? czy lepiej nie tykac, wiadomo na zime bym zakrywal ją, ale no poprostu ten silnik grzeje sie TRAGICZNIE i mnie to dobija powoli po przejechaniu 100-200m w sloneczny dzien nie idzie dotknac pokrywy silnika ;/ czy chłodny Olej bo zimny to on nie bedzie, nie zaszkodzi silnikowi ?


Olej sprawe, ten typ tak ma. 1.6 16v ma to do siebie ze jest strasznie goracy. Nie Ty pierwszy na to zwrociles uwage.
  
 
Cytat:
2008-07-05 02:17:21, Assmen pisze:
Hm! Chce zalozyc sobie chłodnice oleju taka home made patent mam juz swoj i potrzebne rzeczy, pytanie mam tylko czy mozna schlodzic olej ?

czy chłodny Olej bo zimny to on nie bedzie, nie zaszkodzi silnikowi ?




moze sie nie znam ale temp oleju silnika goracego to zakres rzedu 95-130 st C wiec jajecznice na pokrywie mozesz sobie smazyc

jesli dobrze pamietam to 1.6 16V wlasnie mialo takie "chlodnice" zalozone miedzy zderzakiem a chlodnica ....
  
 
Assmen piszesz że masz tą chłodnice ,może to jest takie cuś chłodnica
  
 
Cytat:
2008-07-05 10:54:29, marimar pisze:
Assmen piszesz że masz tą chłodnice ,może to jest takie cuś chłodnica


Nie nie, ja mam poprostu chlodniczke oleju z innego auta i chcialem ją wpakowac do siebie :/
  
 
Jade do Gdyni, jak ktos ma ochote na mini spot etc, to piszcie dzwoncie etc
  
 
A no i więc wrocil essi z Gdyni a oto jak sie slicznie tam prezetował

Sliczniocha!