Witam wszystkich i wrzucam temacik: Yaris+LPG - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przymulić instalację???? Czy Ty dzisiaj nie z tej strony łóżka wstałeś?

Jeden raz w życiu widziałem coś takiego w silniku motorówki w Augustowie. Gość miał wielki silnik Mercury z odłączonymi kilkoma cylindrami, a i tak żeby okiełznać gigantyczną moc na dziobie woził kilka worków z piaskiem, żeby całość nie wystartowała do góry po dodaniu gazu. Tamto był ekstremalny przypadek i myślałem, że nikt nie będzie chciał mieć mniej mocy niż ma. Dyskusja robi się akademicka
  
 
  
 
wiec wchodzac w to akedemicko ....sa dysze 35KM,50km, 75Km itd.. tak sobie pomyslalem ze moje jest i ciutek mniejsza do maluszkow. troszke boje sie o moje malnstwo...
jakbym mial 1.3 to bym sie nie zastanawial.
  
 
A ja tam nie wiem co z tym gazem w sumie gdybym tak nie cierpiuał zapachu gazu chyba bym założył mój Yaris nie zszedł jeszcze nigdy poniżej 8 litrów na sto a to się liczy ile pali a nie ile ma pojemności
  
 
powinienem dodac :...jakbym mial 1.3 to bym sie nie zastanawial ...nad NX
  
 
pożyjemy zobaczymy ja bym jakiś swap zaserwował le narazie gwarancja. może po coś porzeźbię
  
 
Gazowanie Yarisa miałoby sens gdyby to była amerykańska wersja autka (coupe lub sedan) z większym bagażnikiem na butlę. A tak gdzie tę butlę wsadzić? Bo chyba nie do mikto-bagażniczka, wtedy już tylko zostanie miejsce na czteropak browca
  
 
No bez przesady jakbym audio wyjoł i zamiast koła zamopntował miałbym dużo większy bagażnik w porównaniu do tego co mam po założeniu audio
  
 
UFFF dobrze że zdecydowałem się na butle w kole zapasowym, ostatnio przewoziłem duzy tapczan...
A koło zapasowe lezy w garazu nawt gdy byłem na Mazurach...
  
 
Cytat:
2003-07-28 17:56:01, jackal pisze:
Gazowanie Yarisa miałoby sens gdyby to była amerykańska wersja autka (coupe lub sedan) z większym bagażnikiem na butlę. A tak gdzie tę butlę wsadzić? Bo chyba nie do mikto-bagażniczka, wtedy już tylko zostanie miejsce na czteropak browca


F&F nie ogladales? butla pod fotel i jazda!
  
 
haha ale fotel trzeba byłoby na zamówienie robić a jak psażerkę wieziesz to jak odkręcisz zaworek
  
 
Cytat:
a jak psażerkę wieziesz to jak odkręcisz zaworek


wiec usmiechasz sie do niej, przyblizasz ona robi maslane oczeta ty powolutku przesuwasz dlon po jej udzie i nagle gwaltownie przekracsz zawor i dluga!