[_unnamed] Fine tuning blog :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
zdecydowałem się zawitać w tej kategorii naszego forum.
Delikatne zmiany, które do tej pory udało mi się wprowadzić w autku oczywiście nie mogą się równać wielkim autorskim projektom niektórych z Was ale myślę, że dążymy do wspólnego celu

Autko zakupione zostało w zeszłym roku i do tej pory wprowadziłem delikatne update'y:

- sterowanie c.z. z pilota (moduł z Allegro)
- alufelgi
- malowanie bębnów i zacisków
- otwieranie bagażnika z pilota (standardowy siłownik)
- domykanie szyb (moduł z Allegro)
- skórzana gała biegów

W sferze car-audio:
- wygłuszenie drzwi (taśma bitumiczna)
- głośniki przód Alpine SXE-1350S
- głośniki tył Alpine SXE-5725S
- Radio JVC KD-G332

Zdjęcia w miarę aktualne autka w tym stanie:

FOTO

Aktualnie mam kilka pomysłów (kilka w fazie realizacji) ale najbardziej w tej chwili zależy mi na opiniach prawdziwych tuningowców i podpowiedziach w jakim kierunku się rozwijać.
  
 
baardzo fajne i ładne autko, takie się wydaje solidne.
nic nie namodzone w stylu village, agrouning też widzę, że omijasz z daleka i tak trzymać narazie jest super !
  
 
Hejka Jacku widzę, że jak zawitał MKVII to wziąłeś się za upiększanie Na pewno musiałby zejść trochę na ziemię ale to Ci wszyscy powiedzą, co do reszty to pobawiłbym się dokładkami na zderzaki i progami, reszta jak dla mnie jest ok, może trochę chromu delikatnie w środku. Ewentualnie możnaby jeszcze zmienić światełka na EndźelAjsy A tak przy opkazji jak mi ktoś kiedyś powiedział, MKVII wygląda jak jakiś delfin, nie to co MKV ale sam chciałbym mieć siódemeczkę.


[ wiadomość edytowana przez: abraham2ooo dnia 2008-06-27 15:09:04 ]
  
 
Cytat:
2008-06-27 15:07:36, abraham2ooo pisze:
Hejka Jacku widzę, że jak zawitał MKVII to wziąłeś się za upiększanie Na pewno musiałby zejść trochę na ziemię ale to Ci wszyscy powiedzą, co do reszty to pobawiłbym się dokładkami na zderzaki i progami, reszta jak dla mnie jest ok, może trochę chromu delikatnie w środku. A tak przy opkazji jak mi ktoś kiedyś powiedział, MKVII wygląda jak jakiś delfin, nie to co MKV ale sam chciałbym mieć siódemeczkę. [ wiadomość edytowana przez: abraham2ooo dnia 2008-06-27 15:07:59 ]



Dzięki za miłe słowa
Z tym nosem delfina to miałem duzy kłopot - i na prawdę się mocno przymierzałem do zmiany dzioba na MKV. Ale inny projekt, który urósł mi w głowie kazał zrezygnować z tej myśli.

Jeśli chodzi o Twoje wskazówki, to i zejście na ziemię jest planowane (40/35), za progami też węszę a troszkę chromu do środka auta leży w domku w pudełeczku...




[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2008-06-27 15:12:07 ]
  
 
Hee, nie widziałeś jeszcze edita napisałem jeszcze o EndżelAjsach
  
 
Cytat:
2008-06-27 16:21:46, abraham2ooo pisze:
Hee, nie widziałeś jeszcze edita napisałem jeszcze o EndżelAjsach



Hi - to argument za nosem delfina