Pilne- Jak wymieniic żarówke świateł mijania ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Albo jestem tak głupi albo nie wiem- nie kumam jak to sie wykręca itd.
  
 
żarówkę masz jedną i jest chyba mocowana na sprężynce - zduszasz i odchylasz
  
 
Cytat:
2008-06-26 16:45:11, Asior pisze:
żarówkę masz jedną i jest chyba mocowana na sprężynce - zduszasz i odchylasz



Czyli to na środku to nie zarówka- bo ja w całej lampie widze dwa otwory- taka co się wykręcało żarówkę to juz wyminiałm ale tej mijania niep[otrafie. ...
  
 
Cytat:
2008-06-26 16:50:47, N4S pisze:
Czyli to na środku to nie zarówka- bo ja w całej lampie widze dwa otwory- taka co się wykręcało żarówkę to juz wyminiałm ale tej mijania niep[otrafie. ...



Odpinasz kostkę zasilającą reflektor (od strony silnika) Sciągasz gumową zaślepkę. Pod nią zobaczysz tył żarówki z trzema pinami. Cała żarówka jest przypięta do reflektora taką metalową zapinką. Odpinasz tę zapinkę i wyciągasz żarówkę.
  
 
Cytat:
2008-06-27 08:59:46, zagore1 pisze:
Odpinasz kostkę zasilającą reflektor (od strony silnika) Sciągasz gumową zaślepkę. Pod nią zobaczysz tył żarówki z trzema pinami. Cała żarówka jest przypięta do reflektora taką metalową zapinką. Odpinasz tę zapinkę i wyciągasz żarówkę.



Dzieki ale w jaki sposób właśnie odpąć tę kostke ??- wykręcić przesunąć ??
  
 
a Ty jeszcze nie zmieniłeś tej żarówki...ciągnij ją ,ciągnij
  
 
Cytat:
2008-06-29 13:20:28, kamil76 pisze:
a Ty jeszcze nie zmieniłeś tej żarówki...ciągnij ją ,ciągnij



Mówisz że tą kostke pociągnąć??- bo się boje że urwe tak siedzi mocno
  
 
Cytat:
2008-06-29 13:20:28, kamil76 pisze:
a Ty jeszcze nie zmieniłeś tej żarówki...ciągnij ją ,ciągnij



Mówisz że tą kostke pociągnąć??- bo się boje że urwe tak siedzi mocno
  
 
Chodzi ci o kostkę elektryczną na żarówce? One często są trochę przypieczone do konektorów żarówki. W końcu tam panuje dość wysoka temperatura. Próbuj tą kostką pokiwać i tak ciągnąc raz w prawo, raz w lewo ściągnij ją z żarówki. Czasem można odpiąć i wysunąć żarówkę wraz z kostką, a samą kostkę podważyć płaskim śrubokrętem.