Prośba o pomoc, zakup poloneza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W ciągu najbliższych tygodni będę chciał popełnić zakup kolejnego poldolota (poprzedniego porwali marsjanie przynajmniej tak twierdzi policja)...
W związku z tym czy mógłbym liczyć na pomoc kolegów/koleżanek z klubu w ocenie i oględzinach konkretnych egzemplarzy?

pozdrawiam
macmind
  
 
burzy poldka z olkiem sprawdzalim no problema jesli oczywiscie nie bede w robocie
  
 
witajcie koledzy miłośnicy FSO))))))))
niedawno do was dołączyłem przynajmniej wirtualnie
nie udało mi się wybrać na organizowane zloty(ostatnia edycje)Z braku czasu)moze nie mam fioła na punkcie w moim przypadku polonezów ale od kiedy mam prawo jazdy czyli 97rok jezdze tylko ta marka..owszem podobaja mi sie inne auta...ale polonezik ma dusze))))))))))
moj miał wielka...najpierw stary 23latek odzieczony po taciew kolorze....nie okreslonego zielonego jablka ktore z roku na rok robilo sie coraz bardzo zgnile)))))))heh rocznik 82..poszedl na zasluzony odpoczynek w 2006, w polowie 2005 stałem się posiadaczem...fajnego plusa GSI,bordo(dosc nietypowe)wogole cud malinka z malym przebiegem zadbany itd..rocznik 98r.. 100tys km...do zeszlego tygodnia dzielnie mi sluzyl..niestety w nocy z niedzieli na poniedziałek..uratował zycie dwom osoba młodym...niestety sam nie ocalal....teraz pilnie poszukuje jego nastepcy...krecicie sie w swiadku fanow FSO realnie .....ja jeszcze realnych kolegow nie mam..jedynie mechanika..ktory nadwyrezyl moje zaufannie....i pozbawil mnie mojej maszyny...jesli macie kogos kto chce sprzedac?do piscie na forum w tym topiku za wszelka pomoc serdecznmie dziekuje a admina prosze o nie usuwanie mojej wiadomosci poniewaz chyba forum ogolne jest najczesciej odwiedzane....i moze tu uzyskam jakas pomocaha jestem z centralnej polski...
  
 
Jakie auto chcesz kupić? 125p czy Poldzia?

[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2008-08-11 12:33:02 ]
  
 
polonezaplusa szukam mały przebieg zadbany bez rdzy przedzial wiekowy 98-02 moze byc dobrze wyposazony w koncu mechanik ktory mi rozbil auto stawia:::::::))))))))))koledzy chcialem w rubryce nasze pojazdy wstawic opis tego co mialem i tego co z niego zostalo lacznie ze zdjeciami z opisem nie ma problemu ale gdzie te fotki sie umieszcza?bo moje maja po 800kb patrzylem w instrukcje obslugi forumi ze fotki zamieszcza sie na bezplatnych serwisach sczerze mowiac dlugo serfuje bo sieci ale w roznego rodzaju forach sie nie bawilemjak ktos jest ciekaw jak wygladalo moje autko no i jak wygladalo po spotkaniu z tirem niech napisze
  
 
Załóż sobie konto na Fotosiku. Dobre jest na własne fotki bo oni tam teraz pilnują praw autorskich. Przy wgrywaniu trzeba zaznaczyć w jakim stopniu je udostępniasz. A wygodnie się wkleja potem na forum bo na Fotosiku są gotowe linki do miniaturek itd...