306 rozrząd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
W najbliższym czasie chciałbym wymienić w moim aucie pasek rozrządu wraz z napinaczem oraz pompą wody. Nie będę tego oczywiście robił samodzielnie ale chciałbym zapytać czy podczas remontu można spodziewać się jakichś niemiłych niespodzianek ? Chodzi mi o to czy np. może wystąpić jakiś problem z demontażem starych elementów lub montażem nowych, etc. Mam model 306 XS. Jeśli macie jakieś istotne uwagi to za każdą z góry bardzo dziękuję.
  
 
Niestety zawsze jest problem. Ostatnio jak wymieniałem to się mechanicy nieźle napocili z odkręcaniem pompy.
pozdrawiam.
  
 
Najgorzej jak podjedziesz do kiepskiego serwisu w którym tylko rozgrzebią i nic z tego nie bedzie. Moze jak mieszkasz w Katowicach albo okolicach to Lion motors bedzie tutaj takim serwisem który mozna polecic. Ja w sumie wiele rzeczy robie tam.
  
 
Z moim Peugeotem jezdzimy do Katowic do Lion Motors. W sumie to taki jeden ze sprawdzonych i zaufanych serwisów. Zresztą nawet teraz tam sama wymiana oleju i filtra oleju kosztowała mnie o wiele mniej niż w innych serwisach. I to co mogę powiedziec to też nie warto jezdzić do Peueot Lemir bo stracili juz koncesje na autoryzowane naprawy