Warszawa 12.07.2008 - allegropower

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
AllegroPower
Wybiera sie ktoś?

Bo ja akurat bede w wawce i mam zamiar zajechać ze swoimi dzieciakami na tę imprezkę.

Może jakiegoś spota przy okazji?
Albo dzien wcześniej wieczorkiem?
  
 
Jak pogoda dopisze to ja bym się na to pisał Jest jeszcze ktoś z Wawki (i nie tylko ) chętny?
  
 
Być może ja będę
  
 
możliwe że i mi się uda tam dotrzeć
  
 
To jak, będzie ktoś jutro? Spotykamy się gdzieś wcześniej czy na miejscu szukamy?
  
 
No to generalnie byłem, ale impreza bez rewelacji. Szczerze mówiąc od strony organizacyjnej to moim zdaniem porażka - wiało nudą i nie pomagały nawet przejazdy lambo, astona DB9 i innych fur wokół których mogli się kręcić tylko Vipy wchodząc w kadr praktycznie przy próbie kliknięcia jakiejkolwiek foty .

Wyglądało to niestety tak, jakby allegro zaprosiło zwykłych "szaraków", żeby pokazać im jak bawią się "kozacy".

Najfajniejsze były popisy Raptownego na Suzuki GSX. Porobiłem trochę fotek - klik, zostawiłem za wycieraczkami paru essów klubowe ulotki i zawinąłem się na chatę.
  
 
Wialo nuda to malo powiedziane

Ja bylem okolo 18 i porazka totalna...

samochody za barierka, raz na jakis czas wyjechalo jakies lambo i zrobilo 2 kolka.


Dobrze ze wstep free
  
 
Najfajniejsze było tylko to że zaparkowałem akurat obok prawie identycznego essa jak mój
  
 
Czyli jak widać dużo nie straciłęm

Szkoda tylko, że z powodu choroby mojego najmłodszego, z którym od czwartku siędzę w szpitalu - jak dobrze pójdzie, to jutro go wypiszemy
  
 
no Maciusz wracajcie do zdrowia - jutro bede w gdansku to mozemy jakiegos spota zorganizowac