Katalog samochodów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy jest może na rynku dostępny jakiś katalog samochodów? Kiedyś jak nie było internetu to była fajna opcja sprawdzenia co się na rynku sprzedaje, a za granicą mogli się dowiedzieć że jest coś takiego jak np. FSO.
Widziałem, że Axel Springer oferuje jakiś tam katalog ale ma oferty pewnie wyłącznie modeli z oficjalnej sprzedaży, mnie natomiast interesują również oferty importerów, a tych niemieckie AS często pomija z tego co widać jego portalach.
Jest w ogóle jakiś katalog z ofertami nowych samochodów z oficjalnej sprzedaży i tych od importerów, czy jedyną opcją jest szukanie w googlach poszczególnych marek?
Jeśli nie ma to gdzie mógłbym szukać informacji co się Polsce aktualnie sprzedaje?

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  
 
myślę że salony mają swoje katalogi ale nie jestem pewien Jeśli nie to pozostają konfiguratory na stronach
  
 
Oczywiście, że salony mają swoje katalogi, jednak nie każda marka się reklamuje, a nie wiem gdzie mogę wyszukiwać nowości na polskim rynku.

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  
 
Trzeba śledzić strony dealerskie i facebooka konkretnych marek. Ja trochę obserwują i jak tylko pojawia się coś nowego to wrzucają
  
 
Ja śledzę wiele katalogów motoryzacyjnych i ostatnio wpadła mi w oko taka oferta - nissan leaf cena https://impwar.pl/blog/nissan-leaf-cena/32. Nissan leaf to ciekawy model nowej generacji. Ma inteligentny system kamer oraz automatyczną klimatyzację, co mnie bardzo do tego samochodu przekonuje. Co o nim myślicie? Zastanawiam się nad modelem Leaf Acenta a Leaf N-connecta. Polećcie coś