Jakie kosmetyki samochodowe polecacie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja polecam k2
  
 
Niespodziewałem się ogólnie, że tyle osób dba o samochody. Z reguły ludzie tylko na myjnie i tyle.
  
 
To faktycznie zastanawiające, ile osób twierdzi, że sama dba o samochody Ja mam zaufaną myjnię, gdzie zostawiam samochód na kilka godzin i jest wypucowany na zewnątrz i w środku. Co ważne wiem, jakiś środków używają. Nie chcę aby traktowano moje autko agresywnymi środkami. Na mojej myjni facet używa środków Premo. Ja mam tylko coś do przetarcia deski rozdzielczej, też od nich, jakiś dressing, ale nie pamiętam jak się to nazywa.
  
 
A mnie to nie dziwi, każdy kto chociaż trochę interesuje się motoryzacją po prostu dba o swoje auto i wie jakich kosmetyków do jego pielęgnacji warto używać aby mieć lśniący lakier i zadbane wnętrze. JA na chemii samochodowej nigdy nie oszczędzałem
  
 
Cytat:
2018-12-13 11:53:41, MotoLedy_pl pisze:
A mnie to nie dziwi, każdy kto chociaż trochę interesuje się motoryzacją po prostu dba o swoje auto i wie jakich kosmetyków do jego pielęgnacji warto używać aby mieć lśniący lakier i zadbane wnętrze. JA na chemii samochodowej nigdy nie oszczędzałem


Ja ostatnio zaczynam więcej uwagi poświęcać czystości mojego samochodu. Mniej korzystam z myjni, częściej robię to sam. Zaczynam dostrzegać różnicę w stosowaniu środków. Niestety Plak, K2 to najgorszy sort. Nie to, że chwalę swoje bo droższe. Uważam, że ich stosowanie jest przyjemniejsze, łatwiejsze i osiągam lepsze rezultaty. stosuję Premo, skorzystałem z okazji i kupiłem kilka środków na ich stronie w Black Friday.
  
 
Tutaj również jestem zdania, że warto poświęcić więcej środków finansowych i wybrać kosmetyki samochodowe wysokie jakości, które będą po prostu skuteczne. Chodzi zarówno o pielęgnacje lakieru jak i wnętrza.
  
 
Witam,
Czy ktoś może polecić jakieś naturalne kosmetyki do autka z jak najmniejszą zawartością chemii?
  
 
ja używam PLAKa i jestem zadowolony.
  
 
Kosmetyków do detailingu jest całe mnóstwo ale trzeba mieć trochę rozeznania i w markach i przede wszystkim wiedzieć do czego kosmetyk ma służyć . Ostatnio zamowilem swietny preparat do czyszczenia felg /
  
 
Ja ostatnio kupiłem w sklepie z chemią motoryzacyjną Petrostar i to jak na razie najlepsze kosmetyki jakie miałem do tej pory. I wcale nie musiałem na nie majątku wydawać
  
 
Ja osobiście nie używam kosmetyków samochodowych ale znajomi polecają RR Customs.
Gdybym zdecydował się na zakup na pewno unikałbym tanich pseudokosmetyków dostępnych w marketach, może z wyjątkiem czernidła do opon samochodowych.


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2020-02-14 20:56:49 ]
  
 
A tak szczerze to te kosmetyki coś dają?
  
 
Najlepsze kosmetyki samochodowe znajdziecie na carstylingshop.pl !