+ w radyjcu pioneer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanko dziwne mam..bo plus to rzekomo czerwony kabel ale to niewazne - jak cos to pobiorę sobie nowy..
pytanie inne..gdzie ten plus ma w radiu wchodzic? patrzac na radio od tylu to pierwsze po prawej? bo mialem niby prąd a radio nie chcialo odpalic jak sprawdzalem bo robilem istalacje na nowo ..radio pioneera jesli to ma jakies znaczenie
  
 
plusy z reguły są dwa: stały i po stacyjce (żółty i czerwony), nie wszystkie instalacje działają na samym czerwonym, najlepiej zmostkować te dwa plusy, wtedy jest pewność że zadziała...

ten pionek ma kostkę ISO rozumiem?
  
 
znaczy..problem częsciowo rozwiazalem bo jest tak ze po prostu wypadl mi czerwony kabel z wtyczki i moge ją sobie..ale dobra, moze cos wykombinuje..ale zauwazylem tez ze tam gdzie szedl mi prąd nie ma napięca, znalazlem jakis zolty przewod kolo miejsca na glosnik z lewej pod kiera i tam jest prąd, a ten czerwony + ze stacyjki co niby idzie to gdzie ja go znajde zeby sobie nowy pociągnąc?
  
 
Cytat:
2008-08-28 14:15:22, Rurzowy_Rzufff pisze:
... a ten czerwony + ze stacyjki co niby idzie to gdzie ja go znajde zeby sobie nowy pociągnąc?



a na tym czerwonym to prąd pokazuje się po przekręceniu kluczyka, więc może lepiej sprawdź czy faktycznie go nie ma, czy nie ma go bo nie przekręciłeś kluczyka

pstryknij najlepiej fotkę tych bebechów, kostek, itp. coś się wymyśli...
  
 
sprawdzalem zawsze na przekreconym na 1 i tak zeby sie diody zapalily tez....tam mam sarajewo z tymi wtyczkami..idzie jakimis kablami, te iso to sobie gdzies tam wisza niepodlaczone do niczego a cos sie stanie jak sobie podlacze zolty kabel od radia i czerwony pod ten zolty kabel co go tam znalazlem po lewej? bo prawdopodobnie tak zrobie..
  
 
nosz cholera..zrobilem cala instalacje audio od nowa, zrobilem kostki iso ktorych nie bylo, pociagnalem prąd na nowo, napięcie jest, okazalo sie ze we wtyczce nie bylo czerwonego kabla bo wypadlo to cale, zrobilem to na nowo, wszystko cacy, radio jak sie nie wlaczalo tak sie nie wlacza, prąd we wtyczce jest po przekreceniu stacyjki, co to moze byc? moze byc ze radio sie spalilo [bezpiecznik w radiu jest caly]?! i czy ma ktos rozpisowke gdzie ktory pin w wejsciu do pioneera odpowiada? radio pioneer deh-1330r, kilka innych modeli mialo podobna wtyczke jesli to pomoze..
  
 
manual

Rozpiskę pinów masz na stronie 59.
Pozdr.
PS. Link nie zniknie bo jest na koncie premium
  
 
dzienkuje ładnie paulGT, z nieba mi spadasz..napisze potem jakie efekty walki z radjem..
  
 
dobra Panowie, zrobilem, temacik mozna zamknac, dziex PaulGT
  
 
Jorłelkam