Wystawa Poj. Zabytkowych - Tuchola 12-13.o7.2oo8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco



Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych
serdecznie zaprasza „weteranów szos”
oraz wielbicieli starej motoryzacji
na VI Wystawę Pojazdów Zabytkowych
organizowaną w Tucholi w dniach 14 i 15 lipca 2007r.
z okazji 48 Dni Borów Tucholskich.

Dla uczestników przewidujemy: paradę ulicami miasta, zwiedzanie okolic Parku Krajobrazowego, spływ kajakowy rzeką Brdą i Wielkim Kanałem Brdy, zwiedzanie Muzeum Indian Ameryki Północnej im. Sat-Okh-a, konkursy, quady i inne atrakcje.

Nie może Was zabraknąć!
Las Was powita a ludzie ugoszczą !


Kartę zgłoszeniową można pobrać z naszej strony internetowej www.zabytki.tuchola.pl, nadsyłać faxem pod numer 52-3361193, pocztą na adres:
Zbigniew Brzuchalski, Wielki Mędromierz 20 89-520 Gostycyn lub pocztą elektroniczną na zabytkowe@tuchola.pl


Serdecznie zapraszam !!!
Prezes Tucholskiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych
Zbigniew Brzuchalski




  
 
Byłem w roku ubiegłym na V wystawie, w tym wybieram się również gdyż jest to świetna impreza - zachęcam wszystkich którzy dysponują pojazdem min. 25 letnim do wzięcia udziału w tym zlocie.

Tak było w roku ubiegłym - moja relacja na Youngtimer.pl >>>




  
 
tak jak w ubiegłym roku zawitam oczywiście jako gap
  
 
mój nie ma 25 lat, ale możliwe, że przyjadę popatrzeć... coś mi się tak wydaje, hehe. Mam dylemata - jechać na zlot do czerniewic, czy do mojej w moje ulubione bory tucholskie. zobaczymy
  
 
Mam robotę nieopodal, także w odzieniu roboczym, ale przyjadę.
Rok temu było fajnie, więc tym bardziej się postaram.
Do zobaczenia w Tucholi!
  
 
Kolejna VII Wystawa w Tucholi odbędzie się w dniach 12 i 13 lipca 2008r,
wszystkie szczegóły na stronie organizatora: http://www.zabytki.tuchola.pl/

wybieram się na nią z Kamilem także zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie a jeżeli dysponujecie "zabytkiem" to przyjdźcie nim
  
 
Relancja na zywo z Impry na Malpim Gaju. STOP.

Glosno graja, bede krotko pisal. STOP. (GDA)

Tata palisz? (GDA Junior)

Musi byc jakies super zasilanie. STOP. (Maciej Grottel)

Nie zmiescil sie w kartonach, to przyjechalem. STOP. (KajTan)

Lampa jest taka. STOP. (Artur szofer ogora)

Zestaw akumulatorow. STOP (Groszek).

To ja nic ni e pwoiem. STOP. (Sylwia)

Krzysiek i MacKaw wracaja razem z lasu za rasie. STOP. (My)

Bla bla bla Opel. STOP (Nikus)

Kto idzie plasac. STOP (znowu Sylwia)


Teraz naprawde - siedzimy na ciemnej polanie, jakis zepsol brzdaka tamte Prywatki Piotra Gasowskiego, Gorszek mnie ciagnie do tanca. Rano plywalismy na kajakach, groszki lazily po lesie z Adasiem w gipsie (3 i pol kalametra). MacKaw podobno tez tam byl, gdzies telefonil. Potem zesmy zjedlismy obiada z rozgotowanym makamronem bez soli (to MacKaw). Nastepnie udalismy sie w podroz po 5-ciu gminach, rozpoczynajac od poscigu za peletonem kolumnowym.

Wuj Pat z podrozy pozdruuuffka. Prund sie kunczy, ciung dalszyj bydzie
  
 
No i wróciliśmy z Tucholi,

było przezajefajnie - sobotni zabytkowo-objazdowy rajd przez pięć gmin był strzałem w dziesiątkę

dziękuję wszystkim z którymi mogłem spędzić wspaniały weekend, specjalne podziękowania dla Janio który dojechał w niedzielę do Tucholi,
do zobaczenia za rok, oto moja obszerna fotogaleria:

http://tnij.org/tuchola
  
 
Cytat:
2008-07-13 23:01:25, GDA pisze:
No i wróciliśmy z Tucholi, było przezajefajnie - sobotni zabytkowo-objazdowy rajd przez pięć gmin był strzałem w dziesiątkę dziękuję wszystkim z którymi mogłem spędzić wspaniały weekend, specjalne podziękowania dla Janio który dojechał w niedzielę do Tucholi, do zobaczenia za rok, oto moja obszerna fotogaleria: http://tnij.org/tuchola



nic - tylko trzeba jakieoś youngtimera kupić Dzieki za przyjęcie mojej skromnej osoby i samochodu, który youngtimerem to bedzie dopiero za 13 lat

Super zabawa, troszkę popsuł klimat występ pewnej kapeli rockowej - chyba pomylili imprezy

GDA - z Władysławowa do Tucholi jest 190km a nie 160, jak szacowalismy. Przy okazji pogoniłem sobie autostradą pod Gdańskiem - prawa noga wyprostowana w kolanie
  
 
Relacja z wystawy na portalu YT.pl - zapraszam. www.youngtimer.pl/wydarzenia/23/369.html
  
 
Boję się otworzyć lodówkę...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
kurcze ale niefart - widzę z relacji że fajna impreza mnie ominęła! a akurat przez weekend byłem we Wdzydzach Tucholskich...
  
 
Cytat:
2008-07-16 14:41:10, Lechu pisze:
kurcze ale niefart - widzę z relacji że fajna impreza mnie ominęła! a akurat przez weekend byłem we Wdzydzach Tucholskich...