Samodzielne sprowadzenie auta z USA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To jeszcze ktoś sprowadza samochody ze Stanów? Jak chcesz przyjechać na kołach to wykup zółte tablice i ubezpieczenie u Niemca i fruu do domciu. Z drugiej strony szkoda zachodu. Laweta wyjdzie Cię podobnie i zero problemów.
  
 
Witam... Mam pytanko.. Jakich firm uzywaliscie do wysylki auta z USA?
  
 
siemka-to z jakiej firmy zkorzystasz w usa zależy przedewszystkim z którego miejsca chcesz wysłać(gdzie kupiłeś auto) ceny są raczej podobne(porównując ceny wschodniego i zachodniego wybrzeża) jak dadzą niższą cene za miejsce w kontenerze to więcej policzą za obsługe itd.a-propos czy jeszcze opłaca się sprowadzać,przecież kurs dolca zabił całą opłacalnośc
(chyba że auto kupione na coparcie po lekkim dachowaniu )
  
 
Cytat:
2009-02-06 18:04:42, mayami pisze:
Witam... Mam pytanko.. Jakich firm uzywaliscie do wysylki auta z USA?


Co za pomysł sprowadzać samodzielnie lepiej wybrać firma która zrobi to za Ciebie. Znajdzie ładny egzemplarz, sprawdzi czy nie miał wypadku i da na to gwarancje , kupi załaduje na kontener, sprowadzi, załatwi papierki i cło (w optymalny sposób). Ja skorzystałem z takiej małej firmy link auto z usa. Oczywiście że jest drożej niż samemu ale oszczędziłem nerwy i czas.
  
 
Hmm sam byłem ostatnio w rozterce jeśli chodzi o sprowadzanie auta z USA. Przyznam, że kilku ciekawych rzeczy się tu dowiedziałem.
Jeśli chodzi o spedycje to z zadowoleniem korzystałem z
tej firmy

[ wiadomość edytowana przez: xaaro dnia 2010-05-22 10:35:27 ]
  
 
ja osobiscie autka nie nadawałem
, ale na dokumentach jest :
w stanach(CHICAGO) : SGS LOGISTIC SERVICES INC.
w niemczech odbierałem :
BPS BEUTLER PORT SERVICE GMBH.
link:http://www.bps-bremerhaven.com/team.php
obsługiwał mnie gościu który ,
dobrze mówi po polsku!




[ wiadomość edytowana przez: wasylbar97 dnia 2010-09-17 20:34:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: wasylbar97 dnia 2010-09-17 20:34:43 ]
  
 
Jak sprowadzać to min. 3 litry benzynę z automatem w dobrym stanie.
Jedynie akcyza jest zabujcza obecnie
  
 
Witam,

Trochę odgrzewam, ale miejsce dobre, a temat aktualny. Chodzi mi o sprawdzenie historii - amerykańskie sprawdzam na historia auta z USA ale - Szukam możliwości sprawdzenia historii auta tylko, że z Europy. Pomóżcie.
  
 
Witam . Mam pytanko odnosnie aut z USA a mianowicie jezeli dane auto kosztije w przedziale od 8000$ do 15000$ to znaczy ze te za 8tys 9 tys czy nawet 10tys to bubel??
  
 
Witam mieszkam w stanach,prowadze tu swoja dzialalnosc.Moge pomuc w zakupie i wysylce danego artykulu do Pl tak by nie bylo oplat typu cla vat itp,( sa na to sposoby) jedyny koszt jaki trzeba pokryc jest wysylka,moge sprowadzic auta ciuchy i wiele innych zeczy,warunkem wspolpracu jest 50 % wartosci danej zeczy pobieram odrazy na moje konto paypal,reszta przy odbiorze,co do aut pobieram 10% jako pierwsza wplate,wutao wysylam do niemiec poczym odbieram osobiscie i doworze do Pl do klienata,reszta oplat czyli 90% przy odbiorze,wszelka pytania prosze kierowac na meila wanda5614@gmail.com pozdrawiam
  
 
Witam
Nie wiem Czy ktoś jeszcze na to odpowie ale pozwole sobie zadać pytanie.

Chciał bym sprowadzić Stare auto o małej wartości - rocznik -80 wczesne -90. cała wartość Auta nie bedzie więcej jak 3000$
Chodzi o Vana Forda E-150 lub E-250
Co w takim przypadku ?
Czy bede mógł zarejestrować takie Auto ?
Może jako zabytek ?
Co z normami Ekologicznymi i podobnymi bzdurami ??

Czekam na waszą opinie

Pozdrawiam
Wiktor
  
 
Witam.
Polecam firmę American Cars.
http://american-cars.com.pl/
Bardzo fajny kontakt i ceny są nawet dość
I to wszystko w krótkim czasie ze stałym kontaktem emailowym jak i telefonicznym.
Pozdrawiam
  
 
Witam. Czy zna ktos moze firme ktora zalatwia transport auta z kanady wraz z wszystkimi dokumentami . Jestem juz wlascicielem auta
  
 
Witam. Czy zna ktos moze firme ktora zalatwia transport auta z kanady wraz z wszystkimi dokumentami . Jestem juz wlascicielem auta
  
 
Witam. Czy zna ktos moze firme ktora zalatwia transport auta z kanady wraz z wszystkimi dokumentami . Jestem juz wlascicielem auta
  
 
Ja sprowadziłem prawie samodzielnie. Wyszukałem auto osobiście przez portal aukcyjny, a następnie zleciłem firmie www.usa-auto-online.com jego zakup i transport. Po niecałych dwóch miesiącach auto stało u mnie pod domem. Oczywiście nie obyło się bez problemów. Dokumenty dotarły z tygodniowym opóźnieniem co było lekko stresujące ale ostatecznie wszystko zakończyło się pozytywnie. Teraz blacharz i rejestracja
  
 
Samodzielne sprowadzanie może okazać się problematyczne. Zawiła dokumentacja, często nie wiemy gdzie szukać i jakie wyposażenie w USA to standard. (bo wiadomo, że samochody tam są lepiej wyposażone niż u nas). Ja sprawodzałem furę z brykizameryki.pl , bardzo sprawnie i szybko i co najważniejsze fura sprowadzona z USA wyszła 30% taniej niż kupiona w PL.