Unikatowe felgi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przy okazji zapodam fote moich BBSow w 15" i podbije temacik

model BBS RS 101 15" 7j przod 7,5j tyl [poszerzony rant bo orginal ma 7j] z oponami 195/45 i jak widac z pomalowanymi srodkami na czarno oraz spolerowanymi rantami i wychromowanymi srubkami

  
 
nie mam zdjęcia ani nic ale wydaje mi się że najładniejsze felgi jakie widziałem do tej pory na essie to były wolfy dla mnie porostu kozak
  
 
te:
Felunek
Toora T245, na żywo wyglądają lepiej niż w necie na foto.
  
 


Te fele, które mam + dużo większy rant (taki chociażby jak na xr3i kolegi manego ) + polerka i dla mnie ideał


[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2008-08-11 22:19:09 ]
  
 
Cytat:
Te fele, które mam + dużo większy rant (taki chociażby jak na xr3i kolegi manego ) + polerka i dla mnie ideał



ja mam takie tyle tylko ze 9 cali... i rant jest duuuzy
ale niestety nie ma polerki;]



[ wiadomość edytowana przez: wyspa19 dnia 2008-08-11 22:46:12 ]

[ wiadomość edytowana przez: wyspa19 dnia 2008-08-11 22:46:59 ]
  
 
Cytat:
2008-07-23 14:52:10, arekturbo pisze:
kozackie RS



czy to sa 17" ?
  
 
tak..ze scorpio chyba
  
 


jak dla mnie te są piękne


[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2008-08-13 15:12:56 ]
 
 
a co do poprzednich felg to panowie jesli juz wstawiacie te iscie mega unikalne fegli to prosilbym o fotki na aucie (czytaj na escorcie) i przynajmniej szersze dane: co to za firma / model / rozmiary

i czy to jest brock, czy power tech czy jakis rh cup bo ja ich na przyklad nie rozrozniam i wszystkie wygladaja tak samo srednio ;]
  
 
chyba niektorzy powinni kupic slownik jezyka polskiego i przeczytac co znaczy unikatowe. dla leniwych cytuje fragment
"UNIKAT coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju; rzadkość, wyjątkowy okaz"
a teraz prosze o wyjasnienie co w wiekszosci przypadkow wasze felgi maja wspolnego z unikatowoscia? jesli ktos pisze ze sa super bajeranckie, ze polerowane czy z szerokim rantem ... to o co tu chodzi? bo nie kumam za bardzo.
  
 
A gdzie moje fele?? Od mitsubishi evo??



R17 oczywiście
  
 
Wspomniane wcześniej OZ Futura, 8J, ET 25, 16''



  
 
Normalnie się zakochałem........

  
 
Cytat:
2008-11-14 23:42:52, DarasBB pisze:
Normalnie się zakochałem........



A jak ogłaszałem, że są do sprzedania to jakoś niewielu chętnych było.
I poszły z dwiema oponami za 800zł
  
 
no miażdżą te wolfy!
  
 
Cytat:
2008-11-15 23:57:53, maniutello pisze:
A jak ogłaszałem, że są do sprzedania to jakoś niewielu chętnych było. I poszły z dwiema oponami za 800zł



z tym ze te co oglaszales nie byly skrecane i nie mialy ranciku, ktory mozna dac w poler jak na fotce od Darka
  
 
a ja nawet nie wiem co mam
  
 
no unikat to to napewno nie jest
  
 
Nie wiem czy sa unikalne ale nie bede zakladac nowego posta. A bylem dzisiaj na wulkanizacji i zobaczylem o to takie alu:




Jakos troche slaba ale moze ktos VT zrobi Essi moglby sie zajefajnie prezentowac na nich. Co powiecie?
  
 
Cytat:
2008-11-20 19:36:10, DRIVERRS_ pisze:
(...)Jakos troche slaba ale moze ktos VT zrobi Essi moglby sie zajefajnie prezentowac na nich. Co powiecie?



A po co VT, skoro można do archiwum zajrzeć za pomocą WYSZUKIWARKI ?