[herrkam] mój COSSIE 1992 ..day by day - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-10-14 23:54:49, herrkam pisze:
...niechcący zakupiłem szpilki głowicy ARP potencjał do 500 KM hmmmm [ wiadomość edytowana przez: herrkam dnia 2008-10-14 23:56:16 ]


które defacto same z siebie o jedna setna konia mechanicznego mocy nie podniosą nawet....
Też kiedyś kupiłem sobie buty w którch potencjał pozwałałby wygrywać mistrzostwa europy w sprincie... ja jednak nie biegam
  
 
Moze nie jest w tak idealnym stanie jak sie mowi, zreszta nie zdziwil bym sie , podobnie jak ktos kupi RS-a za 3 kola i powie ze trafil w idealnym stanie.
  
 
a ja mam takie pytanko ile pali
  
 
Cytat:
2008-11-06 08:15:26, Smol pisze:
a ja mam takie pytanko ile pali


tyle ile wlejesz
  
 
Cytat:
2008-11-06 08:15:26, Smol pisze:
a ja mam takie pytanko ile pali



Od około 8-9 do 50l
Tak na poważnie, to pewnie, gdzieś od 10 do 16 średnio.
  
 
Cytat:
2008-11-04 14:35:49, Remarq pisze:
Też kiedyś kupiłem sobie buty w którch potencjał pozwałałby wygrywać mistrzostwa europy w sprincie... ja jednak nie biegam



dobre
  
 
Cytat:
2008-11-04 14:35:49, Remarq pisze:
które defacto same z siebie o jedna setna konia mechanicznego mocy nie podniosą nawet.... Też kiedyś kupiłem sobie buty w którch potencjał pozwałałby wygrywać mistrzostwa europy w sprincie... ja jednak nie biegam



szpilki nie podnoszą to jest jasne, ale po co kuć pompować ileś tam jak szpilki puszczą ....buty bez sznurowadeł też na nic ..nawet mistrzowi
auto na Allegro bo nie mam czasu i tak sobie go wystawiam...ale teraz trochę czasu się znajduje więc robimy powoli....niedługo powrzucam materiały...MAGIK123 auto nie jest idealne....nowe tez nie są...coss jest w stanie bardzo dobrym inaczej bym go nie kupił..teraz musze pogrzebac w elektryce troszkę i będzie idealny