Lubelacy! 17.08 Spot nad Firlejem :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może by tak spocik w Lublinie lub okolicach?


[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2008-08-04 20:09:53 ]
  
 
Hehe
  
 
znowu?? nieee, ja mam juz Was dosc

a tak serio to chetnie, tylko aby nie w przedziale 2-8 sierpnia bo wakacjuje
  
 
O to może i ja bym bardzo chętnie się pojawił Tyle, że dzisiaj miałem "Drobne" włamanie do autka i wielkie szkody wyrządzane ;/ Ale jak bym zrobił swoje cudo to i ja się pisze
  
 
Jak termin będzie odpowiedni to i ja się chętnie z Wami spotkam
  
 
Ja mam taką propozycję żeby spiknąć się nad jeziorem w Firleju lub w karcznie Firlejowe Sioło to też blisko Firleja. Kiedyś była o tym gadka i miało być następnym razem więc chyba teraz I najlepiej w jakąś sobotę. Tylko nie 23-ego sierpnia bo mam wesele

[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-07-28 20:16:06 ]
  
 
jestem za
  
 
A gdzie reszta?!

Lubelski spot bez żadnego Lubelaka - dobre
A może zadaleko?

Naprawdę nie mogę pojąć Jak będzie ciepło to się kąpiemy i opalamy a jak pogoda zawiedzie to 3km dalej mamy knajpę full wypas i też nudno nie będzie.
No chyba że ktoś chce postać na parkingu pod jakimś supermarketem bo po chipsy będzie blisko
  
 
ja cały czas czekam na jakiś odzew
  
 
Więc wstępnie 30 sierpień Nad jeziorem Firlej.
Kto chętny?

  
 
na dzień dzisiejszy odpadam, brak neta, kłopoty nie z autem i z pracą, dużo wolnego ale jak będzie to taki dzień jak dziś to sie piszę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
30go ja niestety odpadam Może weekend wcześniej?
  
 
Sorry że tak późno odzywa się Lubelak z krwi i kości ale przespałem cały dzień.. Więc mi też podoba się pomysł firleja tylko że proponuje jakiś wcześniejszy termin np. za tydzień

Co Wy na to ?

  
 
A więc:
Jak 23 to ja odpadam bo wesele
15 (piątek) jakieś święto, 16 sobota, 17 niedziela - więc mi pasują te terminy.
  
 
Bardzo dobre terminy... Jak najbardziej mi pasują..
  
 
To niech będzie 17 w niedzielę Będzie jeszcze ktoś z klubów Mondeo i Almery
  
 
No to 17 sierpień jezioro Firlej.
  
 
Jak ustalicie ostateczny termin spota to plizzz nie zapomnijcie (Paulinko ) zmienić tytułu wątku

No i miłego spotowania
  
 
Cytat:
2008-08-04 19:30:40, Kalor pisze:
Jak ustalicie ostateczny termin spota to plizzz nie zapomnijcie (Paulinko ) zmienić tytułu wątku No i miłego spotowania



Proszę bardzo Kalorku
  
 
Więc kto będzie? Bo jakoś cicho na tym wątku